Версія для друку
Середа, 16 жовтня 2019 11:15

Інспектування ходу проведення ремонтних робіт

16 жовтня 2019 року в.о. голови райдержадміністрації Андрій Розтока завітав у приміщення центральної районної бібліотеки.

В актовому залі бібліотеки днями розпочалися ремонтні роботи щодо реконструкції для міськрайонного ЦНАПу, підготовлено окрему кімнату для працівників міграційної служби, облаштовується санвузол.

Зустрівшись з підрядником очільник району дізнався, що всі роботи ведуться за планом.

Довідково:  

Горохівською міською радою  спільно із ЦНАПом Горохівської райдержадміністрації подано  заявки на участь у фазі впровадження Програми «U-LEAD з Європою» в частині створення міськрайонного ЦНАПу. 

Весною керівництво району та міста зустрічались із експертами Програми «U-LEAD з Європою»  для погодження місцерозташування ЦНАПу та обов'язків сторін. Ремонтні роботи приміщень та облаштування площі перед бібліотекою здійснюються на умовах співфінансування з районного та міського бюджетів. У свою чергу, за рахунок Програми «U-LEAD з Європою» розроблено дизайн ЦНАПу, будуть закуплені меблі для облаштування робочих місць для персоналу та місць для відвідувачів, офісну техніку, програмне забезпечення. Адміністратори пройдуть навчання 

Відділ з питань внутрішньої політики, інформаційної діяльності та технологій апарату райдержадміністрації

Переглядів 559

Галерея зображень