Версія для друку
Середа, 16 жовтня 2019 11:50

Робоча зустріч

16 жовтня 2019 року в.о. голови райдержадміністрації Андрій Розтока провів робочу зустріч із головою Горохівської міської ради Віктором Годиком. Під час зустрічі обговорено питання стану виконання робіт з капітального ремонту дороги по вулиці Ігоря Сливки в місті Горохові.  

Керівники здійснили виїзд на місце, де зустрілися із підрядником Карапетом Асатуряном. Андрій Вячеславович поцікавився строками завершення роботи та стан справ по ремонту доріг комунальної власності в районі, які також виконує підприємець. Також, керівника району цікавило питання освоєння коштів.

За результатами виїзду досягнуто домовленість про взаємодію органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підрядними організаціями для максимально ефективного використання коштів, направлених на ремонт доріг в районі.

Довідково:

Субвенцією з державного бюджету для Горохівського району виділено на капітальний ремонт 4 мільйони 748 тисяч гривень та на поточний середній ремонт 3 мільйони 165 тисяч гривень. Масштабне фінансування на ремонт доріг фактично розпочалось із 2018 року, на Горохівський район цьогоріч виділено майже 8 мільйонів гривень.    

Відділ з питань внутрішньої політики, інформаційної діяльності та технологій апарату райдержадміністрації

Переглядів 298

Галерея зображень