Версія для друку
Понеділок, 21 жовтня 2019 11:04

Підсумки проведення літньої оздоровчої кампанії 2019 року

21 жовтня 2019 року на оперативній нараді у в.о. голови райдержадміністрації Андрія розтоки розглядалося питання: «Про підсумки проведення літньої оздоровчої кампанії 2019 року». Заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Володимир Тивонюк проінформував присутніх про те, що оздоровлення дітей в районі здійснюється відповідно до районної цільової соціальної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2016-2020 роки.

 Перед початком оздоровчого періоду організовано та проведено наради з директорами шкіл, директорами таборів з денним перебуванням про організацію та проведення оздоровлення і відпочинку дітей.

За підсумками літньої оздоровчої кампанії, станом на 18 жовтня 2019 року послуги з оздоровлення та відпочинку отримали 1717 дітей. Із них охоплено оздоровленням –  172 дитини, відпочинком  - 1545 дітей.

У першочерговому порядку оздоровлюються діти пільгових категорій. Зокрема,  охоплено оздоровленням та відпочинком

- 29 дітей-сиріт  та  дітей, позбавлених батьківського піклування;

- 46 дітей з інвалідністю;

- 462 дитини із багатодітних та 261 дитина з малозабезпечених сімей;

- 25 дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах,

- 12 дітей, зареєстрованих, як внутрішньо-переміщені  особи;

- 42 дітей, які постраждали від наслідків Чорнобильської катастрофи;

- 76 дітей, які перебувають на диспансерному обліку;

- 369 - талановиті та обдаровані діти, відмінники навчання;

- 267 дітей працівників агропромислового комплексу та соціальної сфери села. 

На особливому контролі перебуває оздоровлення та відпочинок дітей,  батьки яких загинули або беруть участь в антитерористичній операції. Надані послуги з оздоровлення та відпочинку 83 дітям зазначеної категорії.

Протягом літа працювало 22 табори з денним перебуванням із 6-ти годинним  робочим днем з дворазовим харчуванням, у яких відпочинком охоплено 1230 учнів шкіл району.

З районного бюджету на харчування дітей у таборах виділено 310,00 тис грн, з розрахунку 18 грн на одного учня в день та на зміцнення матеріально-технічної бази – 81,0 тис грн.

З метою  підвищення рівня володіння іноземною мовою учнів району, зацікавлення школярів іноземними мовами та сприяння  самостійній  підготовці  вдома, на базі таборів денного перебування четвертий рік поспіль в районі працювали 22 літні мовні табори. 571 вихованець таборів вчилися практично застосовувати знання з англійської та німецької мов.

Влітку активно використовувалися альтернативні форми відпочинку, зокрема, 965 дітей охоплено екскурсійними поїздками, 1480 - туристичними походами, 420 - гуртковою роботою.

Окрім таборів з денним перебуванням, в районі працював позаміський заклад оздоровлення та відпочинку дітей «Веселка» в с.Терешківці.

У поточному році райдержадміністрації виділена субвенція з обласного бюджету на придбання путівок для оздоровлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки  на умовах співфінансування (50х50) в сумі 100,0 тис грн. Відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації на кошти обласної субвенції, було укладено договір з ПЗОВ «Веселка» на закупівлю 22 путівок.

Крім того, в ПЗОВ «Веселка» за кошти міських, селищних, сільських рад району, сільськогосподарських підприємств району, спонсорські, батьківські кошти відпочинком охоплено 131 дитина.

Всього за дві зміни в ПЗОВ «Веселка» відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації забезпечено відпочинком 89 дітей пільгової категорії.

Управлінням соціального захисту населення Горохівської райдержадміністрації до державного підприємства «Український дитячий центр «Молода гвардія» м. Одеса та державного підприємства України  «Молодіжний державний центр «Артек» направлено 32 дитини, з них:

- 13 - діти з багатодітних сімей;

- 11 - малозабезпечених сімей; 3 - талановиті та обдаровані діти;

- 4 - діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування,

- 1 дитина учасника АТО.

Районною радою профспілки працівників освіти та науки придбано 68 путівок на відпочинок в  ПЗОВ «Супутник».

Дітей диспансерної групи та дітей-інвалідів путівками забезпечує комунальне некомерційне підприємство «Горохівський районний ЦПМСД» в санаторіях Міністерства охорони здоров’я. Протягом року на оздоровлення направлено  в санаторно-курортні заклади 137  дітей пільгової категорії.

Пріоритетними напрямками з оздоровлення дітей  було забезпечення  безпеки перебування дітей у дитячих таборах, забезпечення школярів  якісними оздоровчими послугами, в т.ч. – послугами  з харчування.  В районі протягом літнього оздоровчого сезону не зафіксовано спалахів харчових отруєнь, нещасних випадків тощо. 

Відділ з питань внутрішньої політики, інформаційної діяльності та технологій апарату райдержадміністрації

Переглядів 429