Версія для друку
Середа, 30 жовтня 2019 15:21

Захист прав дітей на контролі

30 вересня 2019 року в.о. голови райдержадміністрації Андрій Розтока провів робочу нараду щодо підведення підсумків роботи служби у справах дітей райдержадміністрації у вересні 2019 року.

Інна Шеремета, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації повідомила,  що протягом вересня 2019 року службою обстежено умови проживання 27 сімей, в яких виховується 66  дітей.

Станом на 01 жовтня 2019 року на обліку перебуває 169 дітей.

З них: 162 – які виховуються в сім’ях, в яких батьки ухиляються від виконання батьківських обов’язків,  7 – які зазнали насилля в сім’ї.

Також, на обліку перебуває 55 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з них – 12 дітей-сиріт, 43– дітей, позбавлених батьківського піклування.

Протягом вересня 2019 року службою у справах дітей було проведено 1 засідання комісії з питань захисту прав дитини на якому розглянуто 7 питань: щодо надання висновків про доцільність позбавлення батьків батьківських прав та інші питання, пов'язані із захистом прав дітей.

Станом на 01 жовтня 2019 року встановлено 25 дітям статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, за рішенням органу опіки та піклування.

З метою попередження негативним явищам у молодіжному середовищі працівниками служби  спільно із інспекторами поліції Горохівського ВП ГУНП у Волинській області для учнів  Берестечківського ПТУ№27  та Перемильської ЗОШ I-III ст. проведені профілактичні лекції для учнів на тему: «Адміністративна та кримінальна відповідальність неповнолітніх», «Молодь та протиправна поведінка», «Булінг – проблема сучасності та як з ним боротись».  Учням навчального закладу були роздані пам’ятки по даній тематиці.

Також проведено перевірку стану виховної роботи та ефективності заходів з питань попередження правопорушень і злочинів серед учнів в ЗОШ I-III cт. с. Шклинь.  В даному навчальному закладі право-виховна робота ведеться на належному рівні.

30  вересня з нагоди Дня Усиновлення проведено спільно із суб’єктами соціальної роботи вуличну акцію «Подаруй дитині мрію» з метою розповсюдження  серед населення інформаційних пам’яток “Десять кроків до усиновлення» щодо пропагування позитивного досвіду влаштування на виховання в сім'ях громадян України дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Відділ з питань внутрішньої політики, інформаційної діяльності та технологій апарату райдержадміністрації

Переглядів 484