Версія для друку
Вівторок, 19 листопада 2019 08:33

Запрошуємо до участі в заходах, приурочених Дню Гідності та Свободи

Минає 6 років від початку подій, які назавжди змінили Україну і українців, змінили світ, а також продовжують змінювати нас, ставлячи перед новими викликами і перспективами. Тож 21 листопада в Україні відзначатимуть День Гідності та Свободи.

21 листопада об 14.00 год. біля  Символічного Хреста-пам’ятника «Борцям за незалежність України» відбудеться поминальна панахида за Героями Небесної Сотні та полеглими за незалежність і суверенітет нашої держави під час проведення антитерористичної операції. Потому учасники мітингу покладуть квіти до підніжжя пам’ятника.

В храмах району відбудуться молитви за мир в Україні та учасників Революції Гідності.

У закладах культури та загальноосвітніх навчальних закладах району заплановано відповідні тематичні  заходи: урочисті лінійки, години спілкування, тематичні уроки присвячені героїчним подіям Майданів та Революції Гідності. 

Запрошуємо до участі учасників Революції Гідності, учнівську та студентську молодь, представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, духовенство, волонтерів, учасників АТО (ООС), керівників та трудові колективи підприємств, установ, та організацій міста і району, представників громадських організацій, громадськість.

Відділ з питань внутрішньої політики, інформаційної діяльності та технологій апарату райдержадміністрації

Переглядів 195