Версія для друку
Вівторок, 03 грудня 2019 13:52

День відкритих дверей та засідання «круглого столу» у Благодійній місії «Сонце любові»

Міжнародний день людей із інвалідністю відзначається в усьому світі 3 грудня. Він покликаний привернути увагу до проблем цих людей, захисту їхніх прав, гідності й благополуччя. Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу про людей, що її потребують. З нагоди відзначення Міжнародного дня людей із інвалідністю у Благодійній місії «Сонце любові»  відбувся День відкритих дверей та засідання «круглого столу», у якому взяв участь в.о. голови райдержадміністрації Андрій Розтока.

Керівник громадської організації «Сонце любові» Ольга Дубінська розповіла про діяльність місії, ознайомила керівництво з умовами, в яких проводять дозвілля, спілкуються, займаються мистецтвом люди з обмеженими можливостями.   

Під час заходу представили виставку-продаж речей декоративного ужиткового мистецтва, виставку робіт фотомайстра Сергія Тимчука «Миттєвості нашого життя», виставку-продаж ручних робіт декоративно-ужиткового мистецтва «Горохівський hand made».

Круглий стіл  на тему «Впровадження державних гарантій для людей з особливими потребами» розпочав в.о. голови райдержадміністрація Андрій Розтока, наголосивши що належна увага людям з особливими потребами повинна приділятися щоденно, бо в основі державної соціальної політики стоїть адресність, справедливість та інтереси кожної людини, в тому числі осіб з інвалідністю.

Сьогоднішній круглий стіл – це підведення підсумків, аналізу фактичного становища людей з особливими потребами в суспільстві і визначення планів щодо поліпшення їх життєвого рівня. Усі учасники мали можливість не тільки відкрито поспілкуватися, але й обговорити проблемні моменти.

13 copy

14 copy

45 copy copy

55

58 copy copy

Відділ з питань внутрішньої політики, інформаційної діяльності та технологій апарату райдержадміністрації

Переглядів 227