Версія для друку
Четвер, 23 січня 2014 14:58

Робота із зверненнями громадян

Протягом лютого 2020 року до районної державної адміністрації надійшло 39 пропозиції, заяви та скарги громадян (за відповідний  період 2019 року - 47). З них: 25 письмових, 14 – зареєстровано на особистих та виїзних прийомах у заступника голови райдержадміністрації. Колективних зареєстровано 5 звернень, повторні звернення не надходили.

Кількість звернень, що надійшли  на вирішення до районної державної адміністрації через вищестоящі органи виконавчої влади значно зменшилась (2019 – 23, 2020 – 12).        

Всього протягом звітного місяця до райдержадміністрації звернулось 531 громадянин. У своїх зверненнях заявниками порушено 40 питань різноманітного характеру. Найбільше  звернень надійшло  з питань  соціального захисту (надання матеріальних допомог, призначення та перервхунок житлових субсидій, соціальних допомог) – 14, та земельних відносин (виділення земельний ділянок та виготовленння документів на землю) - 10.

Від  найменш соціально захищених категорій громадян які потребують соціального захисту та підтримки, особливої уваги з боку органів влади щодо задоволення їх повсякденних запитів та життєвих потреб (інвалідів, учасників війни та бойових дій, багатодітних сімей, одиноких матерів, ветератів праці, пенсіонерів) надійшло 9 звернень. 

Пропозиції, заяви і скарги громадян розглядалися відповідно до чинного законодавства. Вживаються заходи по підвищенню рівня роботи зі зверненнями громадян, забезпеченню своєчасного та якісного розгляду заяв і скарг.

Переглядів 908 Останнє редагування Середа, 18 березня 2020 11:35