05 березня 2021 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Нормативно-правова база
 • Керівництво
 • Влада і громадськість
  Регуляторна політика
  Прес-центр
  Інвестиційний довідник
 • Публічна інформація
 • Каталог послуг
 • Відкриті дані
 • Реформи в Україні
 • Запобігання проявам корупції
 • Виборець має знати!
 • Відділ статистики інформує
 • Соціальний захист населення
 • Оголошення
 • Зайнятість населення
 • Громадська рада при РДА
 • Управління юстиції
 • РДА звітує
 • Центр надання адмін послуг
 • Правове забезпечення
 • Казначейська служба інформує
 • Вивчення громадської думки
 • Очищення влади
 • Земельні відносини
 • Протоколи ТЕБ та НС
 • Служба за контрактом
 • Електронне звернення
 • Протидія домашньому насильству
 • Робота спостережної комісії РДА
 • АРХІВ НОВИН

  « Березень 2021 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6 7
  8 9 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
  29 30 31        
  Четвер, 13 лютого 2014 11:26

  Діяльність служби зайнятості

  Діяльність служби зайнятості

  Прикладом того, що людина з інвалідністю в змозі працювати ефективно є працевлаштування безробітного з вадами здоров’я Івана Залевського.

  До Горохівської районної філії ВОЦЗ чоловік звернувся після втрати роботи на ТОВ «Модерн-експо» через погіршення здоров’я, де тривалий час пропрацював коплектувальником готових виробів.      Іван прислухався до порад особистого консультанта з працевлаштування, наполегливо шукав роботу. Фахівці підбирали вакансії з урахуванням навичок, особистих побажань та рекомендацій медико-соціальної експертної комісії. Для полегшення соціальної адаптації безробітному надавалися індивідуальні профконсультації. Свої негативні корективи у пошуку роботи вносив період карантину і те, що багато підприємств перебували на вимушеній паузі.  Згодом на черговому відвідуванні для Івана Залевського запропонували роботу мастильника на КП «Луцьке підприємство електротранспорту», на яку він охоче погодився,  та домовлено про співбесіду із керівником.

  Віднедавна Іван працює на підприємстві. Його влаштовують умови праці, гнучкий режим роботи, заробітна плата та належне ставлення роботодавця і колективу.

  Новый Презентация Microsoft PowerPoint 23

   

  Сучасна інтернет-технологія як вебінар відкриває багато нових можливостей для навчання, спілкування та отримання цікавої та корисної інформації. 2 грудня 2020 року фахівцями Горохівської районної філії ВОЦЗ було проведено вебінар-зустріч зі студентами старших курсів за спеціальністю «Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва» в дистанційному режимі Meet.

  Заступник директора Горохівської районної філії ВОЦЗ Людмила Цимбалюк ознайомила студентів із сучасними тенденціями на ринку праці, можливостями  працевлаштування  та  особливостями пошуку роботи, а також соціальними послугами служби зайнятості, акцентувавши увагу на проведенні профорієнтаційної роботи.

  Фахівець з профорієнтації Наталія Івашко проінформувала студентів про сучасні джерела пошуку роботи, проконсультувала щодо правильності написання резюме, а також  про особливості проходження співбесіди з роботодавцем.

  Співпраця з соціальними партнерами студентами та викладачами навчального закладу продовжується та чекаємо наступних зустрічей.

  Новый Презентация Microsoft PowerPoint 24

   

  Семінар «Ризики нелегальної трудової міграції»

  В рамках інформаційної кампанії «Живи та працюй в Україні легально», днями в Горохівській районній філії Волинського обласного центру зайнятості  відбувся семінар «Ризики нелегальної трудової міграції». 

  Зустріч пройшла за участю головного державного інспектора відділу з питань додержання законодавства про працю Елеонорою  Матвіюк.            

  Запитань та  дискусій під час семінару було  багато - від того як треба правильно збиратися у подорож закордон та як відрізняти сумнівні оголошення про працевлаштування  до правових аспектів  легального працевлаштування.

  Акцент зроблено на легальності праці. Працюючи нелегально, працівник не може належним чином захистити свої права, зокрема, права на нормальні умови роботи та проживання, на відпочинок, вихідні, на виплати в разі втрати працездатності. Тому обов’язок фахівців служби зайнятості застерегти та попередити шукачів роботи про небезпеку, яка чекає на них у разі нелегального працевлаштування не тільки у своїй країні, а й за кордоном.

  Також ознайомили безробітних з актуальними вакансіями на ринку праці, переліком соціальних послуг та електронними сервісами служби зайнятості.

  Новый Презентация Microsoft PowerPoint 16

  Новый Презентация Microsoft PowerPoint 17 copy

  Профінформаційний семінар

  В рамках інформаційної кампанії « Живи та працюй в Україні» у Горохівській районній філії Волинського обласного центру зайнятості відбувся профінформаційний семінар "Ризики нелегальної трудової міграції". Захід проходив  спільно з представником Управління соціального захисту населення Горохівської РДА Майєю Руденчук.

  Учасники заходу обговорили питання щодо легалізації трудових відносин та забезпечення прав застрахованих осіб на ринку праці про  використання найманої праці без оформлення трудових відносин, яке містить у собі багато негативних моментів, що суттєво впливають на майбутнє людини.

  Учасники заходу також дізналися про види шахрайства з питань працевлаштування в Україні.

  Новый Презентация Microsoft PowerPoint 14

  Живи та працюй в Україні легально!!! Саме під таким гаслом в рамках інформаційної кампанії, сьогодні, 18 вересня фахівці Горохівської районної філії ВОЦЗ спільно з фахівцями Пенсійного фонду провели виїзну акцію на території міста  Горохова.

  Основну увагу жителів Горохівщини зосередили на умовах легального працевлаштування в Україні, адже в нас є достатньо вакансій з достойними заробітними платами. Перехожих поінформували про можливості та переваги офіційного працевлаштування та надали інформацію про наслідки і ризики неофіційного працевлаштування.

  Офіційне працевлаштування є гарантією соціального захисту.

  Інформаційна кампанія «Живи та працюй в Україні легально» триває.

  Новый Презентация Microsoft PowerPoint 2

   

  Інформаційний семінар «Ризики нелегальної трудової міграції»

  З метою інформаційної обізнаності населення щодо ризиків нелегальної трудової міграції закордоном, випадків торгівлі людьми, переваг легального працевлаштування в рамках інформаційної кампанії «Живи та працюй в Україні легально», сьогодні в Горохівській районній  філії Волинського обласного центру зайнятості спільно з представниками Пенсійного фонду Оксаною Березяк та Валентиною Смагою проведено інформаційний семінар «Ризики нелегальної трудової міграції»

  Провідний фахівець з профорієнтації Наталія Івашко розповіла безробітним про ризики, які можуть виникнути в процесі нелегального працевлаштування за кордоном, та основні засади правової захищеності під час легального працевлаштування. 

  Оксана Березяк проінформувала присутніх  про основні аспекти пенсійного законодавства.  Валентина Смага наголосили, що, згідно з чинним законодавством, нарахування пенсій залежить від розміру заробітної плати та страхового стажу. Працюючий легально, найманий працівник буде захищений і зможе претендувати на весь соціальний пакет, гарантований державою.

  На завершення семінару присутнім надано вичерпні відповіді на запитання, які їх цікавили.

  Презентация фото 2020 09 15T151343.849

   

  Доступні кредити (завантажити)

   компас 01.08.2020

   

  інфограцфіка курси 1

   

  інфографіка доступ до онлайн курсів 1

   

  Нові можливості в умовах карантину

  Алла Степко, після закінчення Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, де здобула освіту перекладача, звернулася до Горохівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості у пошуку роботи. Фахівець центру зайнятості надала дівчині весь спектр послуг служби зайнятості, ознайомила з можливістю здобуття нових професійних компетенцій онлайн-платформі Coursera для підвищення конкурентоспроможності на ринку праці. Дівчина вирішила використати цей шанс та  зареєструвалась на платформі за спеціальністю Teach English now! Foundational principles (Навчай англійської зараз! Основоположні принципи) від Arizona State University (Державного Університету Аризони). По закінченню курсу Алла отримала безкоштовний сертифікат та ділиться своїми враженнями:

  «Це новий досвід для мене! Сайт автоматично створює розклад кожного уроку і кінцеву дату. Курс побудований із модулів, кожен з яких містить три відео уроки та завдання до них, наприкінці кожного модуля пишеться розгорнута відповідь на питання з теми. Роботу я відсилала на перевірку до одногрупників. А я в свою чергу теж перевіряла роботи мінімум трьох одногрупників і писала кожному відгук. Тобто спілкування відбувалося лише між студентами, ми оцінювали один одного. В кінці курсу іспиту як такого нема, є лише тести в кінці кожного модуля. Відео короткі, викладачі досить доступно пояснюють, з позитивом. Інформація лише та, що потрібна. Тому проходити курс було одним задоволенням. Курс, який я вибрала є одним із двох, після проходження яких можна отримати сертифікат TESOL. Тому я з радістю пройду і другу частину.   Дуже вдячна службі зайнятості за таку можливість. Маю надію, що отриманні сертифікати значно підвищать рейтинг мого резюме та посприяють швидшому працевлаштуванню».

  Отож не втратьте і Ви свій шанс! Якщо Ви зареєстрований безробітний,  реєструйся на будь-які курси Coursera до 30 вересня, пройди  навчання до кінця року та отримай безкоштовно сертифікат!!!

  Презентация фото 1 10

   

  У державній службі зайнятості діє проєкт для успішного працевлаштування українців – Освітній портал державної служби зайнятості (http://skills.dcz.gov.ua/). Навчальні матеріали зорієнтовані на розвиток навичок безробітних і працюючих громадян, на роботодавців  та співробітників державної служби зайнятості.

  Сервіс дозволить:

  розвивати особисті компетенції, затребувані на ринку праці;

  отримати актуальну інформацію щодо пошуку роботи та підбору персоналу;

   навчитися складати резюме сучасного формату;

  підготуватися до співбесіди з роботодавцем;

  обрати освітні курси та вебінари для безробітних, зокрема ті, які проводяться центрами професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

  фівфів

   

  В рамках проєкту «Успіх в дії»  днями фахівці Горохівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості разом із безробітними особами, які зареєстровані в центрі зайнятості, відвідали  персиковий сад, що знаходиться в с. Ковбань Горохівського району .

  Господарі саду Іван Грушковський та Сергій Шевчук  провели захопливу екскурсію своїм  дивовижним садом, який розміщений на площі, що займає два гектари.

  Іван розповідає, що садівництвом почав займатися давно. Перебуваючи на заробітках у Польші, зміг для себе перейняти багато досвіду. Брав активно участь у різного виду тренінгах. Саме завдяки таким заходам він знайшов  для себе однодумців та разом змогли реалізувати спільні задуми.

  Персиковий сад заклали восени 2017 року. Своїми руками виростили насіннєвим способом підщепи з морозостійкого манчжурського персика, а на її основі – саджанці, які прекрасно прижилися. Обрали саме цей персик для підщепи, бо він витримує температурний режим від -45 до +50 °С.

  Презентация фото 95

  Презентация фото 99

  В саду налічується 15 сортів персиків ранньої, середної і пізньої спілості. Плоди користуються попитом, бо вони вирощені на нашій рідній землі, смачніші й соковитіші, ніж ті, що привезені з–за кордону.

  Окрім цього, господарі займаються вирощуванням саджанців яблук, вишень, черешень та персиків на маньчжурській підщепі під замовлення.

  В свою чергу фахівці Горохівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості надали інформацію щодо послуг служби зайнятості та організацію щодо тимчасових та громадських робіт.

  Присутні щиро вдячні Івану Грушковському  та Сергію Шевчуку за цікавий змістовний захід. Це надзвичайно цікавий і потрібний досвід для кожного, а особливо для осіб, котрі проживають в сільській місцевості. Це є гарною можливістю започаткувати власний бізнес.

   

  В рамках Всеукраїнської інформаційної кампанії Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми фахівці Горохівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості надалі проводять освітню та профілактичну роботу для осіб, котрі перебувають на обліку як безробітні. Сьогодні відбувся профінформаційний семінар за участю старшого інспектора з ювенальної превенції Горохівського відділу поліції ГУНП у Волинській області Сніжани Лапків на тему "Ризики нелегальної трудової міграції"

  Презентация фото 94

  Інспекторка ознайомила присутніх з ризиками нелегальної праці, формами  та методами вербування, експлуатації людини та видами шахрайства при працевлаштуванні за кордоном. Також пояснила учасникам правила, які необхідно дотримуватися, щоб не стати жертвою подібних злочинів.

  Маємо надію, що такі заходи допоможуть безробітним зважити всі за і проти і обрати легальну працю!

   

  Щоб стати успішним, потрібно любити те, що ти робиш!!!

  Презентация фото 1 9

  В рамках проекту  «Успіх в дії», 24липня фахівці Горохівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості провели черговий захід для безробітних осіб, які зареєстровані в центрі зайнятості та для зацікавлених осіб з числа зайнятого населення у садибі Миколи Гаврилюка в с.Перемиль, на запрошення самого господаря. Саме він ініціював зустріч та ділився з нами своїми секретами успіху, якого вже зміг досягти. Пан  Микола займається вирощуванням саджанців фундука з 2015 року, в саду нараховується понад двадцять сортів горіха. Основнийпринцип у вирощуванні —ніяких мінеральних добрив і хімічних засобів захисту рослин.

  Пан Микола на практиці показав, як робити горизонтальні й вертикальні відводки та розповів про відмінності між ними. Правда для себе обрав горизонтальний метод, коли гілка пришпилюється до землі й невдовзі на ній мають з’явитися корінці. Восени її можна буде перерізати і розсадити рослини.

  Фундук не вибагливий до родючості грунту, але на багатих чорноземах урожай буде кращим. Що стосується кислотності, то реакція повинна бути близькою до нейтральної. Рослина любить вологу, але не перезволоження.

  Плоди мають високу калорійність і є цінним продуктом харчування. Особливо ціниться олія, яку добувають з ядра горіха. Різні сорти відрізняються різною формою плоду. Круглі придатні до машинної колки горіха і, відповідно, споживаються промисловістю. Видовжені горіхи продаються для населення у нелущеному вигляді.

  « В Україні, якщо правильно підібрати сорти, можна закладати насадження абсолютно на всій території. На мою думку, це досить рентабельний та цікавий бізнес, і якщо підійти до справи з розумом — ​результат буде»— говорить Микола .

  Більше інформації можна переглянути  на «Ютюбі» за посиланням https://www.youtube.com/channel/UCYH8Sa4bMw8DlnKCCwUYgYg?view_as=subscriber 

   

  ФОПи без працівників можуть скористатися підтримкою держави

  Відтепер допомогу по частковому безробіттю на період карантину можуть отримати  фізичні особи-підприємці, які не мають найманих працівників, але є застрахованими особами, тобто сплачували єдиний соціальний внесок. 

  Такі зміни стали можливими після ухвалення Постанови КМУ від 03.06.2020 р. № 453 «Про внесення змін до Порядку надання та повернення коштів, спрямованих на фінансування допомоги по частковому безробіттю на період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

  Як отримати допомогу ФОПам? Звернутися до центру зайнятості за місцем сплати ЄВ і зібрати необхідний пакет документів.

  Упродовж якого часу можна оформити допомогу? Протягом 90 днів із моменту призупинення чи скорочення діяльності.

  Якою є сума допомоги по частковому безробіттю для ФОПів?  Допомога встановлюється за кожну годину скорочення діяльності та із розрахунку двох третин від бази нарахування ЄВ, але не більше мінімальної заробітної плати (4723 грн) на місяць. Допомога надається на період  призупинення/скорочення діяльності та впродовж 30 календарних днів після завершення карантину.

  Чи оподатковується допомога по частковому безробіттю? Із допомоги не сплачується податок на доходи фізичних осіб та військовий збір.   

  Де отримати кваліфіковану консультацію щодо оформлення допомоги? У будь-якому центрі зайнятості в телефонному режимі.

  Пропонуємо покрокову інструкцію, як підприємцю без найманих працівників отримати допомогу по частковому безробіттю:

  103567656 2951754708271678 4735159588637705919 o

   

  ДО УВАГИ РОБОТОДАВЦІВ
  В Горохівській районній філії Волинського обласного центру зайнятості роботодавці із числа суб’єктів малого та середнього підприємництва можуть отримати допомогу по частковому безробіттю на період карантину для працівників, які втратили частину заробітної плати. Допомога надається внаслідок вимушеного скорочення передбаченої законодавством тривалості робочого часу у зв’язку із зупиненням (скороченням) діяльності через проведення заходів щодо запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), передбачених карантином.
  Порядок надання допомоги по частковому безробіттю затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 22.04.2020 р. №306.
  Консультації щодо оформлення пакету документів для отримання допомоги по частковому безробіттю можна отримати в Горохівській районній філії Волинського ОЦЗ, м. Горохів, вул.. Шевченка, 46, тел.. (03379) 21 301,
  е-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

   

  Стати на облік у центрі зайнятості відтепер можна ще й на онлайн-порталі державних послуг Дія 
  https://is.gd/3E0QYG

  Цей проєкт реалізовано в партнерстві Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства УкраїниМіністерство цифрової трансформації України та державної служби зайнятості, за підтримки USAID/UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS».

  Що потрібно, щоб стати на облік у центрі зайнятості через портал Дія

  • Авторизуйтесь в кабінеті користувача на порталі Дія через електронний підпис, електронну систему ідентифікації Bank ID або Mobile ID.
  • Заповніть заяву: внесіть свої особисті дані (серію, номер паспорт, ідентифікаційний код, номер документа про освіту, вкажіть останнє місце роботи, зазначене в трудовій книжці).Завантажте документи та разом із заявою надсилайте їх на розгляд.
  • На електронну адресу отримайте підтвердження надання статусу безробітного в разі, якщо ви оформили документи правильно. Якщо є зауваження – вам надішлють сповіщення про необхідність доопрацювати анкету або ж нададуть аргументовану відмову.
  • Важливо! У заяві потрібно вказати номер соціального рахунку для того, аби отримувати допомогу по безробіттю. Якщо у вас немає рахунку для соцвиплат, упродовж 10 днів ви можете оформити його та надіслати номер на електронну адресу центру зайнятості. Уточніть, будь ласка, перелік банківських установ, з яким працює центр зайнятості.

  Нагадуємо, під час карантину статус безробітного надається з першого дня перебування на обліку.

  #ДСЗ #служба_зайнятості #Міністерство_розвитку_економіки_торгівлі_та_сільського_господарства_України #Міністерство_цифрової_трансформації

   

  Шановні клієнти служби зайнятості

  Ми полегшили процедуру подання документів до центрів зайнятості.

  Відтепер це дуже просто. Вам потрібно заповнити лише дві заяви – про надання статусу безробітного та призначення допомоги по безробіттю! Бланки тут

  https://is.gd/6wW4ph та https://is.gd/o8O5Cg.

  Як і раніше, заяви ви можете подати в два способи: на електронну пошту

  Переглядів 15380 Останнє редагування Четвер, 03 грудня 2020 15:10
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Горохівська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Горохівській райдержадміністрації.
  Адреса: 45700, м. Горохів, вул. Шевченка, 17, тел. (03379) 2-15-02, факс 2-11-52, E-mail: info@goradm.gov.ua
  © 2014 goradm.gov.ua