10 квітня 2020 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Нормативно-правова база
 • Керівництво
 • Влада і громадськість
  Регуляторна політика
  Прес-центр
  Інвестиційний довідник
 • Публічна інформація
 • Каталог послуг
 • Відкриті дані
 • Реформи в Україні
 • Запобігання проявам корупції
 • Виборець має знати!
 • Відділ статистики інформує
 • Соціальний захист населення
 • Оголошення
 • Зайнятість населення
 • Громадська рада при РДА
 • Управління юстиції
 • РДА звітує
 • Центр надання адмін послуг
 • Правове забезпечення
 • Казначейська служба інформує
 • Вивчення громадської думки
 • Очищення влади
 • Земельні відносини
 • Протоколи ТЕБ та НС
 • Служба за контрактом
 • Електронне звернення
 • Протидія домашньому насильству
 • АРХІВ НОВИН

  « Квітень 2020 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3 4 5
  6 7 8 9 10 11 12
  13 14 15 16 17 18 19
  20 21 22 23 24 25 26
  27 28 29 30      
  Четвер, 13 лютого 2014 11:26

  Діяльність служби зайнятості

   Діяльність служби зайнятості 

   

  Легалізація праці

  ilo infographic1 2 pdf.io

  ukr infographic 4 fines for udw new fines pdf.io

  ilo infographic2 2 pdf.io

  ilo infographic1 3 pdf.io

  ilo infographic1 1 pdf.io copy

  buklet a5 robotodavci pdf.io copy

   

  Професія швачки чи кравця у всі часи була дуже затребувана. Адже людям завжди хочеться виглядати красиво і модно. І хто їм у цьому допоможе, якщо не швачка? 

  Багато жінок, котрі закінчували навчання у 80-ті роки і в яких в документі після навчання зазначався  такий фах, ставали частиною великого колективу на шумному швейному підприємстві чи цеху, займалися одноманітною  роботою, наприклад, обробкою петель. Інші працювали в маленьких ательє спільно з колегами або самостійно. На одному з таких Горохівських підприємств довгий час працювала  жителька села  Скобелка Діна Гомон. За роки праці здобула великий досвід і чимало постійних клієнтів.

  В силу життєвих обставин, після втрати роботи,  Діна  Тимофіївна  звернулася за послугами до Горохівської районної філії ВОЦЗ. Тут дізналась про можливість організувати власну справу за сприяння служби зайнятості. Зважувала всі «за» і «проти». Були певні сумніви, в тому числі і вікові перестороги. Але з іншого боку відкриття швейного бізнесу – це прекрасний варіант для людини, котра є професіоналом у своїй справі. Спільно з фахівцями філії Діні Гомон вдалося успішно пройти всі кроки на шляху започаткування свого бізнесу – від  розробки бізнес-плану та навчання на курсах підприємців-початківців і до дня, коли тримала в руках документ про відкриття справи. Це  не просто старт, це  початок нового , цікавого та  успішного  трудового життя.

  Для безробітних, котрі перебувають на обліку в Горохівській районній філії Волинського обласного центру зайнятості було організовано економічну екскурсію на підприємство «Волинська мостобудівна компанія».

  На підприємстві наразі є дві вакантні посади – електрика дільниці та зварника з пропозицією 10000 гривень заробітної плати. З умовами та специфікою роботи  в мостобудівній компанії учасників заходу ознайомив Микола Тимощук, керівник Горохівської бази підприємства. На перспективу планується – набір працівників на ремонт та будівництво мостів у Львівську та Полтавську області: бетонярів, зварників, монтажників, підсобних робітників.

  Мостобудівна компанія – підприємство із солідним досвідом діяльності у своїй галузі, яке користується авторитетом серед подібних підприємств та найманих працівників. Досить висока заробітна плата, соціальний пакет та справедливе відношення до найманих працівників приваблюють  висококваліфіковані кадри. Декількох учасників екскурсія зацікавила можливим працевлаштуванням у компанію.

  Презентация фото 70

   

  Семінар з вивільнюваними працівниками

  13 березня в приміщенні державного підприємства «Горохівське лісомисливське господарство» відбувся семінар для працівників підприємства, які можуть бути вивільнені, за участю Романа Мужика, провідного юрисконсульта та Михайла Козака, начальника відділу взаємодії з роботодавцями Горохівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості. Юрист ознайомив присутніх працівників із основами законодавства, яке регламентує сферу зайнятості, роботою служби. Присутніх ознайомлено з правами та обов’язками пошукачів роботи, загальними правилами відвідування районної філії, порядком призначення та виплати допомоги по безробіттю.

  Під час семінару наголошено на тому, що служба зайнятості вирішує питання щодо  сприяння оптимальному вибору або зміні людиною сфери трудової діяльності (професії) відповідно до її професійних інтересів, нахилів, здібностей, рівня професійної підготовки, стану здоров’я та з урахуванням потреб ринку праці.  Громадяни мають можливість отримати інформаційні та консультаційні послуги, пройти профвідбір перед направленням на профнавчання або на співбесіду з роботодавцем.

  Групові консультації, семінари та тренінги надають можливість ознайомитися зі станом ринку праці, особливостями працевлаштування, законодавством про зайнятість, змістом професій, можливостями профнавчання, відкриття власної справи тощо.

  Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Михайло Козак ознайомив присутніх з актуальними вакансіями по Горохівському району та Волинській області.

  Окрім того, були надані роз’яснення про порядок вивільнення працівників, отримання вихідної допомоги, розрахунку за невикористану відпустку.   

  Романом Мужиком та Михайлом Козаком надані відповіді на ряд запитань, що цікавили учасників семінару.

  вивільнення copy

   

  Як розпочати свій бізнес для молоді

  В рамках співпраці з Студентським  центром  агробізнесу  у Горохівському коледжі ЛНАУ відбувся семінар "Генеруй бізнес-ідею та розпочни свій бізнес" для студентів, котрі навчаються за спеціальністю «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність». Захід проходив спільно з  фахівцем з профорієнтації Горохівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості Наталією Івашко.

  Презентация фото 66

  Студентів інформували про стан ринку праці та перспективи розвитку підприємництва в регіоні та Україні в цілому, а також про послуги служби зайнятості у сприянні організації та провадженні підприємницької діяльності.

  Наталія Івашко детально зупинилася на послугах служби зайнятості, що надаються на всіх етапах започаткування власного бізнесу, розповіла про можливості проходження профнавчання за направленням служби зайнятості, зокрема за професіями, що сприяють самозайнятості, про онлайн-курси «Prometheus» та Освітній портал Державної служби зайнятості. Також проінформувала про програму фінансової державної підтримки суб’єктів мікро- та малого підприємництва «Доступні кредити 5-7-9%».

  Під час заходу висвітлили питання психологічних аспектів підприємницької діяльності, зокрема, можливості проходження психодіагностичного тестування в центрі зайнятості на визначення схильності до ведення власного бізнесу.

  Студентів ознайомили з найкращими прикладами провадження підприємницької діяльності колишніх безробітних, які організували власну справу за сприяння Горохівської районної філії ВОЦЗ.

  Молоді люди презентували свої перші бізнес – плани: літнє кафе «Активний Горохів», «Мікромобільність» та Ecoloical City, отримали поради та впевнилися в тому, що підприємництво є справою непростою та відповідальною, але перспективною.

   

  Скористайтесь ваучером – отримуйте   новий фах

  За сприяння державної служби зайнятості Ви маєте можливість одноразово отримати ваучер для підтримання конкурентоспроможності на ринку праці у випадку, якщо Ви відповідаєте наступним вимогам:

  • вік – старше 45 років;
  • страховий стаж – не менше як 15 років;
  • маєте професійно-технічну або вищу освіту;
  • не досягли встановленого статтею 26 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» пенсійного віку;
  • не зареєстровані в центрі зайнятості як безробітний;
  • не проходили протягом останніх трьох років перепідготовку за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття;
  • не отримували ваучер раніше.

  На підставі ваучера здійснюється     перепідготовка, спеціалізація, підвищення кваліфікації за професіями та спеціальностями згідно з пріоритетними видами економічної діяльності, підготовка на наступному освітньо-кваліфікаційному рівні.

  Навчання здійснюється  професійно-технічними та вищими навчальними закладами, підприємствами, установами та організаціями, які мають ліцензію на провадження діяльності з надання освітніх послуг, за затвердженим Міністерством соціальної політики України переліком професій та  спеціальностей.

  Для отримання ваучера особа подає центру зайнятості заяву, а також надає:

  • паспорт
  • трудову книжку (дублікат трудової книжки). У разі, коли трудова книжка зберігається у роботодавця, подається її копія, засвідчена роботодавцем. У разі відсутності трудової книжки або відповідних записів в ній подається довідка чи цивільно-правовий договір, що підтверджують період зайнятості особи;
  • документ про професійно-технічну або вищу освіту (дублікат такого документа);
  • реєстраційний номер облікової картки платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовились від його прийняття).

  За більш детальною інформацією звертайтесь, будь ласка, до      Горохівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості за   адресою  : м.Горохів, вул. Шевченка, 46 тел.   (03379) 2-29-20, 2-13-01

   

  Навчальник проєкт "Від знань до грошей"

   

  постер

   

  Вибір професії – важливий крок в житті учнівської молоді. Кожен прагне мати цікаву роботу, гарний заробіток, можливість реалізувати власний потенціал, побудувати кар’єру. Саме тому, 23 січня, на запрошення дирекції школи смт. Мар’янівка, фахівець з профорієнтації Горохівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості Наталія Івашко провела профорієнтаційний урок для учнів 9 класу.

  Учні дізналися, як зорієнтуватися у складному лабіринті професій, уникнути помилок і розчарувань при виборі спеціальності, опрацьовували основну формулу вибору професій «Хочу - Можу –Треба», класифікували їх за приналежністю до груп, ознайомилися з професіями, яких потребує наш регіон.

  На завершення, фахівець ознайомила учнів з Платформою профорієнтації та розвитку кар’єри Державної служби зайнятості, за допомогою якої учні можуть визначити свої професійні схильності та обрати майбутню роботу до душі.

  Презентация фото 58

   

  Вибір професії – важливий крок у житті.

  Сьогодні молодь прагне мати цікаву професію, гарну роботу, достойний заробіток, можливість реалізувати свій власний потенціал та побудувати кар’єру.

  З метою допомогти молодим людям визначитися з майбутньою професією, провідний фахівець з профорієнтації Горохівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості Наталія Івашко протягом цього передсвяткового тижня провела ряд заходів для школярів сіл Охлопів, Скригове, Бужани та Ржищів.

  Старшокласники дізналися багато корисної інформації про те, як правильно вибрати професію та уникнути  помилок, застосовуючи формулу «ХОЧУ-МОЖУ-ТРЕБА». Розглянули ринок праці та реалії сьогодення, а також познайомились із професіями майбутнього. Наталія Івашко запросила школярів на  проходження профорієнтаційного тестування, завдяки якому є змога виявити власні нахили і здібності до певних видів професійної діяльності.

  Наприкінці заходу учасники отримали інформаційний матеріали про послуги служби зайнятості для молоді.

  Презентация фото 53

  Презентация фото 54

  Презентация фото 55

  Презентация фото 56

  Сьогодні, фахівці Горохівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості взяли участь в  заході, організованому місцевою владою для  дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування з нагоди святкування дня Святого Миколая. Захід проведено у будинку культури м.Горохів.

  Під час свята присутні мали змогу переглянути концертну програму, взяти участь у цікавих майстер-класах, долучились до конкурсу малюнка «Всі професії важливі», а також отримали подарунки від Святого Миколая.

  Презентация фото 50

   

  Як стати успішною людиною?!

  В рамках співпраці з Центром кар’єри у Горохівському коледжі ЛНАУ пройшов семінар – тренінг для  студентів – випускників, котрі навчаються за спеціальностями  «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» та «Фінанси, банківська справа та страхування». Захід проходив спільно з  фахівцем з профорієнтації Горохівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості Наталією Івашко та регіональним менеджером компанії «УкрМілкІнвест» Наталією Дудас.

   «Хто така успішна людина та як нею стати?» – саме про це говорили зі студентами.

  Всі прагнуть до успіху, але він підвладний тим, хто озброєний наполегливістю, навчився долати труднощі та зумів дійти до кінцевої мети.

  Успішними стають ті люди, які зуміли раціонально використати не тільки власні сили, але навчились працювати в команді, правильно будувати стосунки, мають організаторські здібності.

  Наталія Дудас презентувала проект «УкрМілкІнвест» - шлях до успіху. 

  Розповіла студентам про етапи створення сімейних молочних ферм, фінансове сприяння в будівництві та придбанні обладнання, шляхи підвищення якості молока, збільшення надоїв та ефективне годування корів, ветеринарне обслуговування корів та інше.

  Майбутні фахівці дізналися про можливості відкриття сімейного бізнесу, про  переваги проекту створення молочних сімейних ферм, отримали інформаційні матеріали.

  Презентация фото 46

   

  5 грудня фахівці Горохівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості  провели чергову  виїзну акцію «16 днів проти насильства»  на території ринку, що у м. Горохів.

  Метою Всеукраїнської акції є привернення уваги  населення з питань попередження насильства в сім'ї, жорсткого поводження з дітьми, формування свідомості всіх верств населення  щодо нетерпимого ставлення до насильства.

  Служба зайнятості є однією зі структур, що відіграє не останню роль у питаннях подолання насильства, тому мешканцям міста  та   району  було роздано інформаційні буклети на тему попередження та протидії насильства, пропонувались  актуальні вакансії  щодо можливостей працевлаштування як по району та за його межами.

  Презентация фото 44

  Презентация фото 45

   

  З нагоди  "Міжнародного Дня інвалідів"

  4 грудня в Горохівській районній філії Волинського обласного центру зайнятості було проведено семінар для людей з особливими потребами за участю представника Головного управління  Пенсійного Фонду України у Волинській області Надії Лищук. Захід відвідали безробітні філії, які відносяться до такої категорії та мають інвалідність.

  Фахівець з профорієнтації Наталія Івашко ознайомила присутніх зі спектром соціальних послуг, які надає клієнтам служба зайнятості та можливостями працевлаштування осіб із числа названих категорій громадян в сучасних умовах.

  В ході зустрічі присутні мали змогу ознайомитись з державними соціальними стандартами для осіб з особливими потребами щодо пенсійного законодавства.

  Запорукою успішного працевлаштування  осіб з інвалідністю є спільні дії служби зайнятості, роботодавців, а також самих безробітних.

  Презентация фото 43

   

  Сьогодні в Горохівській районній філії Волинського обласного центру зайнятості в рамках реалізації Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», відбувся  тренінг для осіб, котрі перебувають на обліку в центрі зайнятості. На захід була запрошена начальник відділу Горохівського бюро правової допомоги Мар’яна Чмихало.

  Основним завданням тренінгу було привернення уваги учасників до актуальних для українського суспільства проблем - подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми, жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків.

  Фахівець з профорієнтації Наталія Івашко наголосила безробітним, що  якщо хтось з них або з  близьких постраждав від домашнього насильства – не потрібно це терпіти й приховувати. Краще раз і назавжди припинити знущання, ніж соромитися зізнатися в цьому,  захистивши себе і своїх дітей.

  Учасники заходу дізнались про установи, які опікуються питаннями подолання насильства, ознайомились з переліком послуг, які вони надають, номерами «гарячих» телефонних ліній. Бути захищеним – означає перш за все бути обізнаним.

  Презентация фото 42

   

  За направленням служби зайнятості на замовлення КП "Луцьке підприємство електротранспорту" організовується навчання за професією "Водій тролейбуса".

  Перевагами працевлаштування за професією "Водій тролейбуса" на КП "Луцьке підприємство електротранспорту" є:

  • - офіційне працевлаштування;
  • -соціальний пакет;

  - виплата лікарняних;

  - довіз працівників на роботу та розвіз після робочого дня;

  - безоплатний проїзд на тролейбусах та трамваях на території України;

  - позмінний режим роботи, який визначається для кожного працівника індивідуально;

  - відпустки щорічні та додаткові (окремі пільги для учасників АТО);

  - виплата лікарняних;

  - достроковий вихід на пенсію;

  - можливості отримання путівок на оздоровлення; вчасна виплата заробітної плати;

  - планується підвищення рівня за заробітних плат;

  - можливість кар'єрного росту на підприємстві.

  Набір у групу за професією "Водій тролейбуса" у Горохівській районній філії Волинського обласного центру зайнятості триває.

  За детальною інформацією звертайтесь за адресою: м. Горохів, вул. Шевченка,46. тел.: (03379)21301.

  Тролейбус

   

  З  метою  поінформованості роботодавців, які використовують найману працю  відбулося бліц - навчання на тему «Безпека та гігієна праці, підбір та соціальні гарантії працівників»,  02  липня 2019 року  у Горохівській районній філії Волинського ОЦЗ, за участю представників Управління Держпраці   у Волинській області. Під час проведення бліц – навчання роботодавців  розглянули наступні питання: охорона та гігієна праці; проведення атестації робочих місць, пільги та компенсації за роботу у важких і шкідливих умовах праці, відповідальність за порушення законодавства про працю, також фахівцями відділу взаємодії з роботодавцями  проінформували  роботодавців, щодо професійного навчання під замовлення роботодавця, виплати компенсації роботодавцю в розмірі єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування за відповідну особу, можливості  проведення  службою зайнятості ярмарок вакансій на замовлення роботодавця  з метою оперативного підбору кадрів.

  2  липня 2019 року  у Горохівській районній філії Волинського ОЦЗ відбулося бліц - навчання  для роботодавців «Безпека та гігієна праці, підбір та соціальні гарантії працівників» за участю представників Управління Держпраці   у Волинській області. Обговорено питання: охорона та гігієна праці; проведення атестації робочих місць, пільги та компенсації за роботу у важких і шкідливих умовах праці, відповідальність за порушення законодавства про працю.

  Фахівці відділу взаємодії з роботодавцями  проінформували  роботодавців про можливість професійного навчання на замовлення роботодавця,  компенсації роботодавцю єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, можливості  проведення  службою зайнятості ярмарок вакансій   з метою оперативного підбору кадрів.

  Фото фейсбук

   

  З метою працевлаштування зареєстрованих безробітних осіб та пошукачів роботи  на задоволення кадрових потреб роботодавців Горохівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості проводить інформаційно-роз’яснювальні заходи, спрямовані на активізацію співпраці з керівниками місцевих підприємств, установ та організацій. 12 травня начальником відділу взаємодії з роботодавцями Михайлом Козаком  проведено робочу зустріч з керуючою відділенням ТзОВ «Пакко Холдинг» м. Горохова Нелею Табачук.

  Супермаркет «Вопак» є одним з найбільших торгових закладів міста Горохова, потребу в кадрах має постійно.

  В ході розмови було з’ясовано потребу в працівниках на посади касира торгівельного залу та прибиральника службових приміщень.   Роботодавця поінформовано щодо підбору персоналу через  ярмарки вакансій, професіографічні екскурсії безробітних на підприємство, організацію тимчасових робіт, професійного навчання та стажування на робочому місці майбутніх працівників.

  IMG 20190612 104648

  Одним із пріоритетних напрямків діяльності служби зайнятості є профорієнтаційна робота із шкільною молоддю.

  Фахівець з профорієнтації Горохівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості   Наталія Івашко спільно із  фахівцем  Горохівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Надією Голуб відвідали діток у  пришкільних  таборах смт.Мар’янівка, с.Лобачівка, с.Перемиль та м.Берестечко.

  У цікавих інтерактивних іграх,  діти  середнього та молодшого шкільного віку розгадували  загадки про професії, ребуси та кросворди,  із задоволенням розмальовували розмальовки та брали участь у конкурсах.

  Участь у цих заходах допомогла дітям більше дізнатись про світ професій, визначитись із життєвими цілями, продіагностувати схильність до тієї чи іншої професійної діяльності, розвинути в собі навички, хоч ще і маленької, але успішної людини.  

  IMG 2d4c0874e28d840c401040357a8fd9ba V

  IMG 882fc48f433b9c08a4e6b78fa6302036 V

  Провели чергову  зустріч  з  учасниками  АТО,  членами  громадської   організації   "Щит".   Заступник директора Горохівської районної філії ВОЦЗ Людмила Цимбалюк та начальник відділу взаємодії з роботодавцями Михайло Козак  ознайомили  із послугами,  що  відносяться  до    компетенції служби зайнятості, якими військовослужбовці можуть скористатися при зверненні, актуальними вакансіями.

   В довірливій   розмові   на  практичних    прикладах   обговорили    можливості  допомогти   кожному     знайти   себе    в  мирних   професіях, адже легальна зайнятість – основа соціальної захищеності людини зараз і в майбутньому.

  61852369 295156261366169 6896571764785020928 n

  Фахівці Горохівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості долучились до святкування  779-ї  річниці міста Горохів.

  Серед гамірної публіки містян та гостей свята мали нагоду зустрітись та провести інтерактивний захід з дітками шкільного віку.Мета кожної зустрічі із школярами - це розширення уявлення молоді про світ професій, популяризація актуальних на ринку праці професій.

  Діти жваво відгадували загадки, розв’язували кросворди та ребуси на знання назв професій. Грали у різні профорієнтаційні рухавки на удосконалення знань про знаряддя праці та професійних рухів.

  За активну участь дітки були відзначені призами від центру зайнятості.

  Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Михайло Козак інформував присутніх працездатного віку з вакансіями району та області.

  61821016 2378780898853063 342615691595087872 n

  61991745 2256344651284912 8309189845629009920 n 1

  62210232 667750793696118 2084752966287360000 n

  Вирішення питання зайнятості населення лежить через  налагодження партнерських відносин між службою зайнятості і роботодавцями.

  Сьогодні, 23 травня,  заступник начальника  відділу взаємодії з роботодавцями Горохівської районної філії Волинського ОЦЗ  Галина Олійник  зустрілась з успішним підприємцем  міста Горохова  Наталією Цьопич.

  Бізнес в Наталії непростий. Товари для малят та дітей-специфічна продукція. Вивчення смаків маленьких споживачів та їх мам  дало змогу проводити успішну торгівлю товарами. «Товар має відповідати очікуванням покупців», -зазначила  Наталія.

  Під час зустрічі  Галина Олійник  розповіла про послуги, які надає служба зайнятості ,  детально ознайомила  про професійне навчання та стажування на робочому місці майбутніх працівників, про умови надання компенсації єдиного соціального внеску за працевлаштованих безробітних на новостворені робочі місця, працевлаштування безробітних осіб з числа соціально-незахищених категорій населення.

  Домовлено про подальшу співпрацю між службою зайнятості  та роботодавцем.

  61177082 530732087461847 1920959784249458688 n copy

   

  З метою працевлаштування зареєстрованих безробітних осіб та пошукачів роботи  на задоволення кадрових потреб роботодавців Горохівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості проводить інформаційно-роз’яснювальні заходи, спрямовані на активізацію співпраці з керівниками місцевих підприємств, установ та організацій. 12 травня начальником відділу взаємодії з роботодавцями Михайлом Козаком  проведено робочу зустріч з керуючою відділенням ТзОВ «Пакко Холдинг» м. Горохова Нелею Табачук.

  Супермаркет «Вопак» є одним з найбільших торгових закладів міста Горохова, потребу в кадрах має постійно.

  В ході розмови було з’ясовано потребу в працівниках на посади касира торгівельного залу та прибиральника службових приміщень.   Роботодавця поінформовано щодо підбору персоналу через  ярмарки вакансій, професіографічні екскурсії безробітних на підприємство, організацію тимчасових робіт, професійного навчання та стажування на робочому місці майбутніх працівників.

  IMG 20190612 104726

  Фахівці Горохівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості долучились до святкування  779-ї  річниці міста Горохів.

  Серед гамірної публіки містян та гостей свята мали нагоду зустрітись та провести інтерактивний захід з дітками шкільного віку.Мета кожної зустрічі із школярами - це розширення уявлення молоді про світ професій, популяризація актуальних на ринку праці професій.

  Діти жваво відгадували загадки, розв’язували кросворди та ребуси на знання назв професій. Грали у різні профорієнтаційні рухавки на удосконалення знань про знаряддя праці та професійних рухів.

  За активну участь дітки були відзначені призами від центру зайнятості.

  Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Михайло Козак інформував присутніх працездатного віку з вакансіями району та області.

  Фото фейсбук 2

   

  Робота фермера пов’язана із цілим рядом ризиків, серед яких і погодні умови, і сплески захворювань, і людський фактор, і коливання ситуації на ринку.  Від того, наскільки ефективно фермер виходитиме з усіх цих ризикових ситуацій, залежить успіх його бізнесу.

  6 червня відбулася робоча зустріч начальника відділу взаємодії з роботодавцями Михайла Козака з головою фермерського господарства Василем Михальчуком.  Дане фермерське господарство займається вирощуванням ожини та низькорослої вишні на 6 гектарах землі.                 

  Михайло Козак  проінформував  роботодавця  щодо професійного навчання під замовлення роботодавця, виплати компенсації роботодавцю в розмірі єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування за відповідну особу, можливості  проведення  службою зайнятості ярмарок вакансій на замовлення роботодавця  з метою оперативного підбору кадрів.  У фермерському господарстві з початку року працювали на роботах тимчасового характеру 8 осіб з числа безробітних, в червні направлено ще двоє осіб.  Направлення людей на тимчасові роботи триватиме до жовтня.

  IMG 20190604 140044

   

  РОБОТА!!!

  Відтепер знайти роботу за сприяння центру зайнятості легше.

  Необхідно лишень взяти свій ґаджет і з допомогою спеціальної програми відсканувати QR-код "Анкета пошукача роботи".

  Перед вами відразу з'являться обов'язкові поля для заповнення своїх контактних даних: ПІБ, дата народження, телефон, здобута освіта, бажана посада та заробітна плата.

  Так, уже за 5 хвилин, не відвідуючи центру зайнятості, ви заповните анкету пошукача роботи, яку відразу отримають фахівці центру - рекрутери. Вони зв'яжуться з вами, як тільки підберуть вакансію, яка найбільше задовільнить ваші потреби.

  Анкета пошукача роботи

  Безымянный copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy

   

  Сьогодні, 30 травня, до дня захисту дітей фахівці Горохівської районної філії Волинського обласного центру  зайнятості Наталія Івашко і Юлія Дроган, спільно із центром соціальних служб сім’ї, дітей та молоді в рамках   заходів   до  Дня  захисту  дітей  провели виїзну акцію для сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

  Непрацюючих   членів    сімей було проінформовано про    вакансії    як   в   районі   так і   за  його  межами, послуги, які надає служба зайнятості.  Двох   осіб, котрі  мають   потребу у працевлаштуванні     взято   під   контроль   фахівцем    з рекрутингу. Також, діткам була надана інформація щодо професійної орієнтації та навчання за направленням служби зайнятості і роздані інформаційні буклети.

  61443628 2168365993217161 2637385815558193152 n

  Фахівці Горохівської районної філії Волинського обласного центру  зайнятості Наталія Івашко і Юлія Дроган долучилися до відзначення Дня захисту дітей, який проходив 29травня в центрі соціальних служб сім’ї, дітей та молоді. В заході взяли участь батьки і діти які опинилися у складних життєвих обставинах.

  Дітлахампроведено конкурс малюнків під назвою «Моя майбутня професія», де кожна дитина мала змогу показати на малюнку ким вона мріє стати. За допомогою профорієнтаційних вправ, тестів, ігор, конкурсів діти розширили кругозір щодо світу професій, та закріпили отриману інформацію відгадуванням загадок про професії.

  Батьків було проінформовано про професії, що мають попит на ринку праці, послуги, які надає служба зайнятостіта послуги фахівця з рекрутингу.Також наголосили, що вони зобов’язані допомогти своїм дітям у виборі професії, прислухатись до їхніх побажань .

  По закінченню заходу дітлахи отримали заохочувальні подарунки за активну участь.

  61256482 425325848286617 5584435990019178496 n

  29 травня у Горохівській районній філії Волинського ОЦЗ відбувся міні-ярмарок вакансій за участю представника позаміського закладу оздоровлення та відпочинку «Веселка» Оксани Дуб’юк.

  На літній сезон табір потребуєкухонних та підсобнихробітників.Присутніх ознайомлено з умовами праці та рівнем заробітної плати, соціальними гарантіями та вимогами до претендентів на роботу.   

  Під час міні-ярмарку четверо осіб узгодили дату та час співбесіди з керівникомПЗОВ «Веселка» Галиною Дзецькодля вирішення питання подальшого працевлаштування.  

  61181860 349095805744202 5053437084291825664 n

  «Нова пошта» є лідером на ринку експрес-доставок по Україні.  Забезпечує  пересилку документів, вантажів і посилок для фізичних осіб і бізнесу. Місія компанії - робити доставку легкою, спрощувати життя клієнтам.

  Так, сьогодні 29 травня відбулася робоча зустріч начальника відділу взаємодії з роботодавцями Михайла Козака з керівником відділення «Нова пошта» міста Горохова Романом Кулиничом. Під час зустрічі Михайло Козак проінформував про послуги служби зайнятості -можливістю професійного навчання на замовлення роботодавця, організації робіт тимчасового характеру, проведення ярмарок вакансій.ОзнайомивзПорядком надання працедавцю компенсації  витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування.

  В серпні підприємство потребуватиме касира та комірника, з метою формування резерву кадрів служба зайнятості вже розпочала роботу з перспективними вакансіями.

  IMG 20190529 092924

   

  Фахівцями Горохівської районної філії Волинського ОЦЗ Наталією Василевською та Тетяною Янюквідвідано приватне підприємство «Агро смап», яке займається продажем сільськогосподарських машин та устаткуванням .

  З головним бухгалтером підприємства Тетяною Пашко обговорено зміни взаконодавстві про зайнятість, питання працевлаштування неконкурентоспроможних громадян, що потребують додаткової підтримки та сприяння у працевлаштуванні .

  Також ознайомили з можливістю організації тимчасових робіт на підприємстві та з Порядок відшкодування витрат на єдиний соціальний внесок за працівників, працевлаштованих на нові робочі місця.

  61010854 846981725658313 4547324932769447936 n copy copy

   

  Вирішення питання зайнятості населення лежить через  налагодження партнерських відносин між службою зайнятості і роботодавцями.

  Сьогодні, 23 травня,  заступник начальника відділувзаємодії з роботодавцями Горохівської районної філії Волинського ОЦЗ  Галина Олійник зустрілась з успішним підприємцем  міста Горохова  Наталією Цьопич.

  Бізнес в Наталії непростий. Товари для малят та дітей-специфічна продукція. Вивчення смаків маленьких споживачів та їх мам дало змогу проводити успішну торгівлю товарами.«Товар має відповідати очікуванням покупців», -зазначила  Наталія.

  Під час зустрічі  Галина Олійник розповіла про послуги, які надає служба зайнятості , детально ознайомила  про професійне навчання та стажування на робочому місці майбутніх працівників, про умови надання компенсації єдиного соціального внеску за працевлаштованих безробітних на новостворені робочі місця, працевлаштування безробітних осіб з числа соціально-незахищених категорій населення.

  Домовлено про подальшу співпрацю між службою зайнятостіта роботодавцем.

  61177082 530732087461847 1920959784249458688 n

   

  Фахівці Горохівської філії Волинського ОЦЗ Тетяна Янюк та Наталія Василевська провели робочу зустріч з керівником  ТОВ «Добротранс» Михайлом Макаровим. Підприємство створене нещодавно і тільки починає нарощувати обсяги вантажних перевезень. Мали потребу в кваліфікованих водіях з категорією Е, вакансії укомплектовано за сприяння служби зайнятості в квітні. Керівника ознайомлено з можливістю отримання компенсації єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за працевлаштованих безробітних, послугою рекрутингу для якісного добору кадрів.

  фото Добротранс 1

   

  24 травня начальник відділу взаємодії з роботодавцями Горохівської районної філії Волинського ОЦЗ Михайло Козак провів робочу зустріч з інспектором з кадрівГорохівського психоневрологічного інтернатуЛюдмилою Федун.Під час зустрічі обговорено питання, які часто виникають при укомплектуванні штату працівників, шляхи вирішення кадрових проблем за сприяння служби зайнятості.  Зараз підприємство шукає кухаря.Михайло Козак  акцентував увагу на роз’ясненні окремих норм законодавства щодо працевлаштування осіб,  які відносяться до соціально уразливих категорій громадян, організації робіт тимчасового характеру та наголосив на можливості  проведення  службою зайнятості ярмарок вакансій на замовлення роботодавця  з метою оперативного підбору кадрів на вакантні посади.Було досягнуто домовленості залучати безробітних осіб на роботи тимчасового характеру в червні місяці.

  IMG 20190524 105718

   

  В рамках співпраці Горохівського районного сектору філії ДУ «Центр пробації»у Волинській області та Горохівською районною філією Волинського обласного центру зайнятості 20 травня 2019 року відбувся семінар для осіб, які засуджені до покарань, не пов'язаних з позбавленням волі, звільнені від відбування покарання з випробувальним терміном. Мета заходу — ознайомлення  зі спектром   послуг, що надаються громадянам у разі їхнього звернення до служби зайнятості.

  У ході зустрічі фахівці центру зайнятості ознайомили присутніх з усіма соціальними послугами служби зайнятості, надали психологічні поради щодо  шляхів досягнення життєвих цілей та побудови професійної кар'єри. Також презентували послуги з професійногонавчання, рекрутингу та актуальні вакансії на ринку праці. Слухачі семінару обговорювали вимоги до майбутньої роботи та їх відповідність сьогоденним реаліям.

  60647979 420959621785107 1251339812611293184 n

   

  Фахівець з профорієнтації Горохівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості Наталія Івашко, спільно  із працівником Технічного коледжу Луцького національного технічного університету Ніною Бочкарьовою  продовжують проводити профорієнтаційну роботу серед шкіл Горохівського району. Так нещодавно шкільна молодь сіл Шклинь,  Звиняче та Сенкевичівка на профорієнтаційних уроках дізналися про послуги, які надає служба зайнятості, потреби ринку праці та ознайомилися з платформою «Моя Професія: консультаційна мережа». Майбутнім абітурієнтам надали вичерпну інформацію про професії, яких навчає Луцький технічний коледж, умови вступу та навчання, надали ілюстровані інформаційні буклети.

  Є розуміння  в молоді, що  робітничіпрофесії  є конкурентоспроможними та затребуваними на ринку праці.

  60077012 333722170578878 5301434418722766848 n

  60781195 2157171584574161 5203278009234096128 n

   

  Сьогодні, 6 травня, фахівець з профорієнтації  Наталія Івашко, за участі представника центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Сергія Мартинюка, провела семінар на тему: «Жінка на ринку праці»для безробітних жінок, які перебувають на обліку у Горохівській районній філії Волинського обласного центру зайнятості.

  Учасниць семінару детально ознайомили з правами на працю, перевагами  при прийнятті та звільненні з роботи, умовами надання відпусток, направлення у відрядження, залучення до надурочних робіт у вихідні дні та у нічний час.

  Під час заходу були обговорені питання активного пошуку роботи, самопрезентації та самоосвіти, досягненню балансу між сім’єю та кар’єрою.

  59395118 670708556697313 8364621672803729408 n 1

   

  Перед випускниками шкіл постає питання: «Ким бути? Яку професію обрати? До якого закладу йти навчатись?»

  З такими відповідями сьогодні, 3 травня до школярів Горохівщини завітали

   фахівець з профорієнтації Горохівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості Наталія Івашко спільно  із викладачами Технічного коледжу Луцького національного технічного університету Юлією Боровською та Аліною Басистою.

  Наталія Івашко розповіли школярам про послуги, які надає служба зайнятості, потреби ринку праці, а також наголосила, що дуже важливо ще у школі зрозуміти до чого лежить душа та навчатись і працювати саме за тією професією, яка затребувана на ринку праці.

  Майбутнім абітурієнтам надали вичерпну інформацію про професії, яких навчає Луцький технічний коледж, умови вступу та навчання, продемонстрували відеоролик про учбовий заклад, надали ілюстровані інформаційні буклети.

  Наприкінці заходу молоді побажали правильного вибору професії який би приніс не тільки успіх, а й щастя, задоволення і духовний розвиток.

  59459410 401082153821022 8577839680626622464 n

   

  В рамках освітнього Агропроекту «Територія майстерності» сьогодні безробітні Горохівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості мали нагоду відвідати пасіку ДП «Горохівське лісомисливське господарство». Виїзний захід проводив вже колишній безробітний, а сьогодні пасічник Горохівського лісомисливського господарства Сергій Завадський. Про   Сергія   уже   розповідалось   в  наших   публікаціях,  оскільки  молодий  чоловік,  член   районної  громадської  організації   «Благодійна місія  «Сонце   любові», скористався   інформацією    районної   служби   зайнятості  щодо   можливості здобуття  професії  у «Всеукраїнському центрі комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю» в Київській  області.   Пройшовши   профдіагностичне тестування в  службі   зайнятості,    за  скеруванням  управління   соціального захисту населення   райдержадміністрації   здобув  професію бджоляра  у  2018  році.

  Тепер уже ділився власним досвідом щодо догляду та розведення бджіл, розповів про хвороби і шкідників, прийоми захисту пасіки від них. Учасники заходу погодилися, що бджільництво може бути професією, улюбленою справою та захопленням водночас.

  58003991 1292875727535978 2235647073045184512 n

   

  Запобігання  нелегальній трудовій міграції, торгівлі  людьми, експлуатації дитячої праці

    У Горохівській районній філії Волинського обласного центру зайнятості  на   семінарі для   безробітних   обговорили  питання   запобігання  нелегальній трудовій міграції, торгівлі  людьми, експлуатації дитячої  праці. До  заходу   долучились   старший інспектор ювенальної превенції Горохівського ВПГУНП у Волинській області Сніжана Лапків та головний  державний виконавець Інна Алексєєва.

  Проблема торгівлі людьми сьогодні  є  актуальною, бо в  більшості випадків  працевлаштування за кордоном є нелегальним, люди позбавлені не тільки будь-яких соціальних гарантій, а й часто будь-яких прав. Щоб уникнути цього, чи, хоча б, звести до мінімуму можливість попадання в трудове чи будь-яке інше рабство, службою зайнятості постійно проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота по даній тематиці.

  Присутніх  ознайомили із статистикою кримінальних злочинів, пов’язаних із торгівлею людьми в області, діючим законодавством, що регламентує це проблемне питання. Надано рекомендації, які міри необхідно прийняти при виїзді за кордон на відпочинок чи роботу.Такожпроінформованопро реалізацію проекту Міністерства юстиції України “Я МАЮ ПРАВО” на тему "СтопНасильство", відповідальність за несплату аліментів, інші  правові  аспекти.

   

  Сьогодні в Галичанах відбулась зустріч начальника відділу взаємодії з роботодавцями Михайла Козака та рекрутера Горохівської філії служби зайнятості Тетяни Янюк з пошукачами роботи.  Щоб чіткіше знати, що пропонувати людині, з кожним  проведено окрему бесіду щодо бачення майбутньої роботи, умов та оплати праці. Проаналізовано професійні уміння та навики, готовність до навчання та перекваліфікації. Рекрутеромсформовано професійний портрет кожного шукача, що спростить пошук підходящої роботи.

  123 copy copy copy copy copy copy

   

  Сьогодні, 18 квітня 2019 року, в Горохівській  районній філії Волинського обласного центру зайнятості відбувся черговий навчальний семінар для жителів села,   котрі  шукають роботу.

  Як    ефективно    вести власне особисте  селянське   господарство   чи   започаткувати   підприємницьку   діяльність, про форми    фінансової   підтримки  розповіли  начальник відділу агропромислового розвитку управління регіонального розвитку Горохівської райдержадміністрації  Оксана Камоцька   та провідний фахівець з профорієнтації Наталія Івашко.

  Обговорили   можливості    розвитку  перспективнихнапрямків,   котрі   є привабливими  в   районі  для     бізнесу - виробництво молока, продукції бджільництва та  ягідництво.

  57328193 2265339163794687 6685987108785487872 n

   

   

  За оціночними даними Представництва МОМ в Україні за час незалежності 230 тис. українців постраждали торгівлі людьми. Українці потрапляють в тенета цього злочину не лише в Україні, але й у Росії, Польщі, інших країнах Європи, Туреччині, США, країнах Центральної Азії та Близького Сходу. 

  Варто зазначити, що за офіційними статистичним даними Представництва МОМ в Україні, щороку близько 1000 осіб, отримують допомогу від МОМ в рамках програми реінтеграційної допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми.

  Тому службою зайнятості постійно проводяться семінари тренінги на тему «Нелегальна трудова міграція та торгівля людьми». Так сьогодні Горохівською районною філією Волинського обласного центру зайнятості проведено тренінг по даній тематиці для студентів випускних груп Горохівського коледжу ЛНАУ.

  Під час тренінгу обговорено основні чинники та мотиви, що спричинюють міграцію, наслідки трудової міграції, групи ризику торгівлі людьми. Також учасники отримали основні поради як захистити себе, коли їдеш за кордон та куди можеш звернутися за допомогою, якщо Ви потрапили у скрутну ситуацію за кордоном.

  Учасники тренінгу  переконались в тому, що попередити насилля завжди легше ніж долати його наслідки.

  54433658 405043376724755 8550108614394642432 n

   

  Питання щодо легальної праці, переваг офіційного працевлаштування сьогодні на семінарі «Легальна зайнятість» у Горохівській районній філії Волинського обласного центру зайнятості
  Долучились до спеціаліста об’єднаного Горохівсько-Локачинського відділення Пенсійного фонду України Ольга Василевська та спеціаліст місцевої безоплатної правової допомоги Сергія Мартинюка.
  Ольга Василевська, спеціаліст об’єднаного Горохівсько-Локачинського відділення Пенсійного фонду України, ознайомила присутніх із пенсійним законодавством України, наголосила, що отримання пенсії (крім пенсії по інвалідності) напряму залежить від легальної роботи людини. Зважаючи на те, що збільшились вимоги до терміну страхового стажу при виході на пенсію, кожен відпрацьований людиною період є для неї цінний. Розповіла про умови виходу на пенсію для чоловіків та жінок як за віком, так і за вислугу років, необхідну кількість років накопиченого страхового стажу для отримання пенсійних виплат. А також ознайомила із електронними послугами пенсійного фонду, а саме щодо сплати страхових внесків є СМС- інформування Пенсійного фонду України.
  Спеціаліст місцевої безоплатної правової допомоги Сергій Мартинюк проінформував щодо порядку укладання договорів, цивільно-правових угод, контрактів, переваги легальної зайнятості, а також наголосив, що неофіційне працевлаштування – це відсутність будь-яких соціальних гарантій для найманого працівника.
  Семінар відбувся у формі конструктивного діалогу в результаті якого присутні отримали відповіді на запитання, які їх цікавили.

  55875090 269888297233420 4859322120338931712 n 1

   

  Група студентів-агрономів Горохівського коледжу ЛНАУ разом з куратором Марією Долінською побувала на екскурсії в сільськогосподарському підприємстві «Городище» сусіднього Луцького району.

  Ознайомилися з принципами роботи підприємства та умовами праці, з сучасною сільськогосподарською технікою та основними культурами, які тут вирощуються.

  Частина з присутніх студентів проходитиме практику на цьому підприємстві вже у квітні, а дехто, можливо, знайде тут своє перше робоче місце по закінченню навчального закладу.

  Захід організовано Горохівською філією Волинського обласного центру зайнятості.

  Вдячні за плідну співпрацю керівнику підприємства Анатолію Никонюку в напрямку сприяння у підготовці кадрів - як тих, хто в пошуку першого робочого місця, так і дорослого населення, та працевлаштуванню.

  55730900 2141619445957624 1214011495927513088 o

  Сьогодні у світлиці  Горохівської громадської організації "Сонце любові» в рамках Агропроекту "Територія майстерності" завітали заступник директора – начальник відділу надання соціальних послуг Горохівської районної філії Волинського ОЦЗ Людмила Цимбалюк та безробітні районної філії. Керівник ГО "Сонце любові» Ольга Дубінська демонструвала вироби декупажу, які виготовлені із речей, яких ми часто викидаємо не задумуючись, що з них можна зробити багато корисних і необхідних речей у домашньому побуті. Так із звичайної газети можна зробити красиві кошики та черевички, а з банки після - кави трішки уяви і вже готовий кухоль для спецій та й ще гарний декор на кухню.

  Захід пройшов дуже активній і цікавій формі, безробітні ділилися своїм досвідом, кожний розповідав, які має хобі та навички. Учасники майстер-класу погодилися, що хобі можна втілити в успішну бізнес-ідею.    

  55786402 351493608799355 5211203533860241408 n

   

  Днями, фахівці Горохівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості провелипрофорієнтаційні уроки для учнів шкіл сіл Ощів, Пустомити, Мирне і ВатинецьГорохівського району.

  Учням дали зрозуміти наскільки важливий і відповідальний крок – вибір майбутньої професії, надали поради як уникнути  помилок при її виборі, наголосили  на необхідності вивчення своїх інтересів, здібностей, особливостей характеру і фізичних можливостей за допомогою формули  вибору професії «Хочу-Можу-Треба».

  Під час заходів учням презентували платформупрофорієнтаційного консультування «Моя професія: консультаційна мережа». За допомогою цього сервісу учні можуть самостійно безкоштовно пройти профдіагностичне тестування та визначити свої професійні інтереси та цінності, схильності та здібності до певних видів професійної діяльності з подальшим консультуванням фахівця служби зайнятості.

  54419850 473936506477252 685818260406403072 n

   

  Сьогодні на базі приватно-орендного сільськогосподарського підприємства ім. Шевченка Горохівського району склали іспит 16 осіб з числа безробітних Горохівської філії Волинського ОЦЗ, котрі підвищували кваліфікацією за професією «трактористи-машиністи сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва» категорії А-2. Участь приймали директор приватно-орендного сільськогосподарського підприємства імені Шевченка Андрій Турак, директор Волинського ОЦЗ Роман Романюк, начальник відділу організації надання послуг роботодавцям Волинського ОЦЗ Оксана Меріда, начальник відділу організації профнавчання Волинського ОЦЗ Раїса Мельник, заступник директора Горохівської районної філії Волинського ОЦЗ Людмила Цимбалюк, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Горохівської районної філії Волинського ОЦЗ Михайло Козак та директор Волинського обласного учбового центру підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів АПК Ростислав Войтюк. Чотири роботодавці аграрії району до початку весняно-польових робіт отримали висококваліфікованих робітників як того потребують сучасні технологічні процеси та ринок праці.

  54436495 2300485856837487 3982437102989082624 n

   

  Фахівцями Горохівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості було проведено ряд  профорієнтаційнихзаходів в школах сіл Озірці, Рачин, Мерва і ПеремильГорохівського району, під час яких учні отримали нові знання та корисну інформацію.Школярам дали зрозуміти наскільки важливий і відповідальний крок – вибір майбутньої професії.

  Провідний фахівець з профорієнтації Наталія Івашко надала поради як уникнути  помилок при виборі професії, наголосила на необхідності вивчення своїх інтересів, здібностей, особливостей характеру і фізичних можливостей. Учні дізнались про формулу вибору професії «ХОЧУ-МОЖУ-ТРЕБА». Заступник начальника відділу надання соціальних послуг Юлія Дроган представила учням платформу «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа».школярі виявили бажання пройти тестування.

  Уроки проходили в активній та дружній атмосфері, діти із задоволенням сприймали нову та корисну інформацію щодо вибору професії.

  53050706 385340275611457 4590646884904730624 n 1

   

  21 лютого, з метоюпроведення інформаційної роботи з добору претендентів на посади поліцейських, у Горохівській районній філії Волинського ОЦЗ відбулась зустріч фахівців управління патрульної поліції у Волинській області з особами, які перебувають у пошуках роботи.

  Специфіку роботи у патрульній поліції презентували Юлія Гірдвіліс, старший інспектор з рекрутингу та Богдан Павлович,старший інспектор прес-служби управління патрульної поліції у Волинській області

  Юлія Гірдвіліс ознайомила присутніх з вимогами до кандидатів: вік від 20 до 40 років, посвідчення водія категорії В, міцне здоров’я та висока психологічна стійкість,готовність віддано служити людям, розповіла про  обов’язки поліцейських патрульної служби, етапи навчання, умови праці, розмір заробітної плати, навела  приклади з “реальних буднів” патрульних та відповіла на  поставленні запитання.

  Зі слів представників поліції, також є можливість кар’єрного росту. Все буде залежати від особистості поліцейського, від його старанності в роботі і постійного самовдосконалення.

  Як результат-можливість отримання вищого звання.

  Було наголошено,що першим кроком для участі у конкурсі є заповнення он-лайн анкети на сайті Департаменту патрульної поліції в розділі «Заповнити анкету» за посиланням

  Зацікавлені особи   Людмила Коц та Любомир Коздра отримали індивідуальні консультації.

  52607950 573952333119113 2551160198152585216 n

  Сільськогосподарські підприємства району готуються до весняних польових робіт, проводиться огляд техніки.  Автопарк підприємств постійно оновлюється, так як на ринок виходить нова, потужна техніка, яка потребує вищої кваліфікації трактористів, котрі на ній будуть працювати.

  Це питання обговорювали фахівці відділу взаємодії з роботодавцями Горохівської філії служби зайнятості Наталія Василевська та Тетяна Янюк під час зустрічі з головним бухгалтером та кадровиком  ТЗОВ «Агропродукт-Горохів»  Галиною Ткачук. Практика підвищення кваліфікації трактористів Горохівською філією на замовлення роботодавців уже напрацьована - з нею ознайомили роботодавців, які мають потребу у кваліфікованих кадрах.

  Також обговорили можливість організації тимчасових робіт на підприємстві та порядок відшкодування витрат на єдиний соціальний внесок за працівників, працевлаштованих на нові робочі місця.

  фото Агропродукт

   

  Одним з напрямів роботи служби зайнятості є організація та проведення заходів з попередження та протидії торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці. Саме тому, в рамках проекту «Підвищення обізнаності вразливого населення Волинської області щодо безпечної міграції та працевлаштування», 14 лютого у Горохівській районній філії Волинського обласного центру зайнятості був проведений профінформаційний семінар на тему: «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці». 

  Захід провела провідний фахівець з профорієнтації Горохівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості Наталія Івашко, яка ознайомила присутніх з поняттям «торгівля людьми», розповіла про міфи та факти щодо торгівлі людьми, форми та методи вербування, експлуатації людини, а й при цьому залучила до діалогу, в якому кожен бажаючий мав змогу висловити свою думку, поділитися своїми знаннями. В ході зустрічі присутні переглянули фільм «Життя на продаж», який досить глибоко та наглядно розкриває суть цієї глобальної проблеми сьогодення. По завершенню семінару присутні отримали інформаційні буклети, що містять корисні поради для тих, хто зібрався за кордон та контактні дані Міжнародних організацій по протидії торгівлі людьми, а також адреси консультативних центрів, телефони «Гарячої лінії».

  52439640 342929556431740 2948024054000386048 n

  52544864 316012495722514 1458686698924802048 n 1

  52634002 594892130935245 8716178223588704256 n

  13 лютого  у Горохівській районної філії Волинського обласного центру зайнятості відбувся семінар з орієнтації осіб  на службу в Збройних Силах України.

  Презентував службу за контрактом Ілля Гаврилов – заступник командира по роботі з особовим складом, лейтенант  військової частини №1141 м. Луцьк Національної гвардії України.

  Присутнім на заході було роз’яснено порядок, умови та переваги проходження військової служби за контрактом у Національній гвардії України. Учасники дізналися про можливість безкоштовного навчання та перспективу кар’єрного росту, грошове та речове забезпечення. При потребі надається кімната в гуртожитку або частково відшкодовується вартість оренди житла.

  Нині в країні змінюється ставлення до проходження військової служби за контрактом. Водночас у Нацгвардії України зростає потреба насамперед у професійних та вмотивованих військовослужбовцях, які мають відповідну фізичну підготовку.

  З двома претендентами, які зацікавились службою у Нацгвардії, проведено індивідуальні  співбесіди та визначено наступні кроки для оформлення контракту.

  У рамках популяризації служби у лавах Національної гвардії України за контрактом буклети та інформаційні листівки з умовами проходження контракту розміщено в інформаційних куточкахустанов та організацій, органів місцевого самоврядування.

  52100116 954028318123947 2711335196661121024 n

  52441765 284163188947573 7802134618072678400 n

  Вирішення питання зайнятості населення неможливе без налагодження партнерських відносин між службою зайнятості і роботодавцями.

  12 лютого фахівці Горохівської районної філії Волинського ОЦЗ  Галина Олійник та Наталія Василевська   зустрілись  з   підприємцем Людмилою Бондар.

  Одним з ефективних методів щодо стимулювання роботодавців до створення робочих місць є компенсація  витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов`язкове соціальне  страхування.

  Під час зустрічі  Галина Олійник , заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями, зазначила: «Право на компенсацію має роботодавець, який працевлаштовує на нове робоче місце строком не менше ніж на два роки за направленням служби зайнятості зареєстрованих безробітних квотної категорії громадян або роботодавець, який має пріоритетний вид економічної діяльності».

  Під час  зустрічі  домовлено про подальшу співпрацю між службою зайнятості та роботодавцем.

  фото Олійник

   

  Власний  сімейний  бізнес   -    нова ідея

  Горохівська   районна   філія   Волинського  обласного   центру   зайнятості    спільно   із    Управлінням   регіонального   розвитку   райдержадміністрації    в   рамках    проекту    « Території    майстерності»   провели    для     зацікавлених   осіб   з  числа   безробітних,  фермерів,   членів   особистих   селянських   господарств   презентацію    проекту      з   компанією Укрмілкінвест  -  холдинговою   компанією,   що   спеціалізується     на   молочному   тваринництві  з   використанням  сучасних    технологій,  є   засновником   Кластеру  «  Натуральне   молоко».

  Представник  компанії  Наталія  Немеришина    переконливо  окреслила  переваги    створення   сімейних  молочних   ферм.   Не   тільки  на словах, але й на  практичному  досвіді   розповіла  про   аспекти  проекту -   фінансове  сприяння на  будівництво  ферми,  придбання  обладнання   та   ВРХ, забезпечення консультативного   супроводу.

  51658821 254266478795621 1783140528603267072 n

  Важливо  працювати    спільно  і на   результат, - зазначали   під   час   зустрічі  директор   філії  Ірина   Рабінська  та  головний  спеціаліст  управління  регіонального  розвитку  Лариса  Корецька.   Тому  йшлось про    можливості підтримки   підприємництва  службою   зайнятості   та   про   діючі   програми    державного   та   регіональних   бюджетів.

  Домовлено   про   продовження   співпраці,  в   першу   чергу   щодо   інформування  сільських   жителів,  а  також      екскурсій   до тих,  хто   вже  скористався   такою   нагодою   та  успішно   працює   на   рідній  землі. 

   Активним учасником   та   «генератором»  ідеї був   керівник    ФГ «Рачин  агро»   Ігор  Юхимчук.

  брошура сімейні ферми

   

  В   рамках   діяльності    Студентського  центру   агробізнесу ,   який  діє  при    Горохівському   коледжі   Львівського НАУ   директор   Горохівської районної філії Волинського обласного центру   зайнятості   Ірина  Рабінська із фахівцями  Наталією Івашко та Тетяною Янюк,  викладачами    коледжу   Марією  Долінською,  Інною  Янчук , Тетяною Галтман   та  Станіславою Шелінпровели   економічну екскурсію  на трьох   підприємствах міста   для    випускників,  котрі   цьогоріч здобудуть  фах   бухгалтера і фінансиста.

       В  філії     студенти    ознайомились  із    роботою  фахівців та   кар’єрних   радників,   можливостями   служби  зайнятості   у сприянні  працевлаштуванню.   Ознайомили  з  актуальними  та   перспективнимипропозиціямироботи  по району   та    в іншихрегіонах.  Провели   анкетування   та створили   банк  резюме     випускників.

  Фахово   і цікаво    про    специфіку   роботи    розповіли   керівник відділення ПАТ КБ «Приватбанк» Олександр Піньковський,  начальник управління Державної казначейської служби України у Горохівському районі Олена Бєкєтова,провідний  економіст    відділення  «Ощадбанку»  Тетяна  Штунь.

  Майбутні   фахівці     мали   можливість  практично   ознайомитись   із    процесами  фінансового  та   бухгалтерського  обліку, обслуговуванням   клієнтів,  механізмами  автоматизованих процесів  та   фінансових операцій,   захисту   інформації.

  Діалог  було  змодельовано  на   двох  ситуативних  варіантах :  коли   «Я – претендент  або працівник  установи»    та  « Я -    співпрацюю  із  установою  як   керівник,  бухгалтер, фінансист  суб’єкта господарювання».

  В  кожній   з  відвіданих    установ    своя   практика   підбору   персоналу із використанням    сучасних    технологій, подачі резюме,   співбесід, проходження онлайн – практики, конкурсного   відбору на посаду   державного службовця,  зарахування   до   кадрового   резерву.

  Студенти мали можливість   поспілкуватись безпосередньо  із  працівниками служб    та   переконатись , що  знання, які вони отримують в коледжі, допоможуть їм у пошуку   робочого   місця  та  майбутній професійній діяльності.

  1 copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy

   

  Рекрутинг он-лайн:

  Як знайти потрібного фахівця у стислі терміни, певного кваліфікаційного рівня та з відповідним досвідом?Врахувати побажання роботодавця  до  кандидата, а головне переконати претендента, що саме на цьому підприємстві він зможе себе якнайповніше реалізувати?

  На ці виклики сьогодення дають відповідьрекрутери служби  зайнятості.  Завдання рекрутингу – залучити і рекомендувати спеціалістів, які мають професійні й особистісні характеристики, необхідні для вирішення бізнесових  завдань підприємства. А для цього рекрутер презентує підприємствоі формує на ринку праці потребу співпрацювати з ним.

  Сергій Маковський стирає стереотипи. Випускник Берестечківського училища отримав перше робоче місце завдяки роботі рекрутера.

  Під час спілкування Сергій, не перебуваючи на обліку як безробітний, отримав рекомендації та поради щодо проходження співбесіди із роботодавцем

  Аграрія, який вирощує яблуневий сад, вдалось переконати, що саме цього випускника, хоч і без досвіду роботи, але готового працювати, варто взяти на роботу.

  Вже понад півроку в підприємця Олексія Гайдука працює трактористом молодий та перспективний Сергій Маковський.

  фото Маковський

   

  Аби допомоги молоді краще зрозуміти себе та зробити свідомий вибір майбутньої професійної діяльності 22січня 2018 року фахівці Горохівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості відвідали Підберезівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступеня.Ознайомили учнівз послугами служби зайнятості для молоді та провели презентацію нової консультаційної мережі «МОЯ ПРОФЕСІЯ».

  За допомогою даного онлайн-сервісу будь-якому зареєстрованому користувачеві можна безкоштовно  пройти тестування, яке допоможе визначитись з вибором професії чи сфери діяльності», – зазначилапровідний фахівець з профорієнтації Наталія Івашко.

  Для школярів інформація стала цікавою і 22 учні виявили бажання та зареєструвалися в консультаційні мережі «Моя професія» аби пройти тестування.

  50964386 553757461786891 1635470207117950976 n copy

   

  Семінар-навчання з директорами шкіл

  Щоб запобігти помилкам у виборі професії школярами  необхідна спільна  та систематична робота щодо профорієнтації молоді   разом  із  педагогами.

  Саме з цією метою сьогодні, 15 січня 2019 року, працівники Горохівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості взяли участь у семінарі – навчанні   з директорами шкіл Горохівського району.

  Заступник начальника відділу надання соціальних послуг Юлія Дроганпрезентувала працівникам закладів освіти онлайн платформу профорієнтаційного консультування «Моя професія: консультаційна мережа». Наголосила на проблемі вірного вибору професії молоддю, оскільки багато випускників професійно-технічних закладів, коледжів, університетів не працюють за освітою, а звертаються до служби зайнятості.

  Учасники заходу зацікавились новими можливостями тестових методик, які відповідають високим стандартам якості і прогностичної ефективності  та виявили бажання тісно співпрацювати у напрямку реалізації вищезгаданої платформи.

  49829626 2247377898917451 8960447612306063360 n

  49507992 398760927528555 740574609484546048 n

   

  21 грудня 2018 року фахівці Горохівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості відвідали Скобелківську загальноосвітню школу І-ІІ ст..Ознайомили учнівз послугами служби зайнятості для молоді та провели презентацію нової консультаційної мережі «МОЯ ПРОФЕСІЯ».

  Онлайн-платформа створена з метою безкоштовного надання послуг з профорієнтації у дистанційному режимі. Скористатися нею може кожен, у кого є потреба у виборі або зміні професії, виборі майбутнього напряму професійного навчання, визначенні схильності до підприємницької діяльності, оцінці власних здібностей та навичок.

   

  19 грудня 2018 року, фахівці Горохівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості взяли участь в  заході, організованому місцевою владою для  дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування з нагоди святкування дняСвятого Миколая. Захід проведено у кінотеатрі «Волинь»  котрий нещодавно відкрили у м.Горохів.

  Під час святкування учнів було ознайомлено з послугами служби зайнятості та з консультаційною мережею "Моя Професія". По закінченню дітки подивилися мультфільм у ЗD форматі, а також отримали подарунки від Святого Миколая.

  фото2n

   

  IMG 20181218 122017 copyЦього  тижня  у Горохові запрацював інклюзивно-ресурсний центр в приміщенні міської школи-гімназії. На відкриття завітали представники обласної та районної влади, а також долучилися   директор Ірина  Рабінська  та фахівці Горохівської районної філії Волинського ОЦЗ.   Приємно   було   зустрітись  із  колишньою   безробітною Жанною Домбровською,  котру   за сприяння  служби   зайнятості   працевлаштовано   вчителем - реабілітологом.  Відповідний   рівень  освіти,  творчий потенціал, енергійність і що найголовніше  - бажання  працювати, дали можливість   реалізувати  себе  в  соціальній  сфері,  котра  Жанні   до   душі.

    На   майбутнє    служба  зайнятості   району    співпрацюватиме  із  центром в напрямку  підбору   кадрів, оскільки  на перспективу є  потреба у   педагогах –дефектологах, логопедах, а також  організовуватиме   відповідну  профорієнтаційну   роботу, зокрема   із   батьками  дітей  з особливими потребами.      

   

   

   

  Сьогодні,  13   грудня 2018   року,   директор  Горохівської   районної  філії   Волинського  обласного  центру   зайнятості   Ірина  Рабінська   разом  із   фахівцями      взяли   участь    в  Дні   передплатника,  котрий   відбувся   в   відділенні  поштового  зв’язку  м.Горохів.    Мали   можливість   поспілкуватись  із   журналістами   волинських   періодичних   видань,   передплатити   улюблені  видання  на   наступний   рік.  

  Найперше  передплатили   свою   рідну    районну    газету   «Горохівський   вісник»,   через  яку  постійно  доносимо   до   жителів  району    інформаційні  новини    з  питань   зайнятості.  А   ще   прийняли  участь в  лотереї  та  отримали    смачні  та  корисні    призи.

  48257050 590737348055083 8287579442801278976 n

   

  48359250 790746937931064 474174877788536832 n   11 грудня  2018 року у будинку дитячої та юнацької творчості м. Горохів відбувся щорічний Ярмарок професій. Захід проводився за сприяння управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації за участю представників закладів професійно-технічної та вищої освіти.

       Формат  проведеного заходу -  впритул наблизити випускників шкіл до вибору майбутньої професії та навчального закладу. 20 представників навчальних закладів ознайомили 110   учнів   випускних  класів  з умовами вступу, навчання та проживання , організацією дозвілля, розкрили перспективи навчання та працевлаштування, роздали учням інформаційні матеріали.

  Заступник директора-начальник відділу надання соціальних послуг Горохівської районної філії Волинського ОЦЗ Людмила Цимбалюк ознайомила з новою консультаційною мережею «Моя професія», наголосила, що вибір професії це важливо, порадила як обрати професію до душі, як уникнути помилок розчарувань у виборі професій, консультувала з питань зайнятості, ознайомила з найбільш затребуваними на ринку праці професіями та спеціальностями.

  Для  тих,   хто   уже   на  порозі    не  вибору,  а  здобуття     обраної  професії    захід   був   корисним  та  пізнавальним.

   

  48079440 1029936697177784 5992380685397000192 n 110   грудня  2018 року  в Горохівській  районній філії Волинського обласного центру зайнятості проведено Презентацію послуг з професійного навчання.  

  П’ятнадцять осіб з числа безробітних, які виявили бажання  здобути професію тракториста– машиніста   сільськогосподарського  виробництва на базі навчального закладу ПТУ №27 м. Берестечко,   були  ознайомлені  із  умовами   проходження  професійного  навчання.    Йшлося і про те, що  служба  зайнятості    дає  можливість    здобути    професію  із  відповідною  матеріальною  підтримкою, проте  є  певні   вимоги   щодо   відповідальності    особи   за   надані   послуги.

  Що є  перспективна   потреба   в   таких   кваліфікованих   робітниках ,  свідчать   результати  опитування роботодавців   району, отже   гарантоване   місце   праці   може   отримати   кожен,   хто  має  бажання працювати  за  улюбленою професією.

   

  IMG 20181129 130159Сьогодні у світлиці  Горохівської громадської організації "Сонце любові»  в переддень  Міжнародного дня  інвалідів було  людно.  На день відкритих дверей прийшли ті, хто постійно співпрацює з  організацією, знає і підтримує їх діяльність. В    зустрічі  прийняли  участь  директор Горохівської філії Волинського обласного центру зайнятості Ірина  Рабінська,   фахівці    Людмила  Цимбалюк   та  Тетяна   Янюк.  Організація  семінарів, майстер-класів за участю керівника ГО «Сонце любові» Ольги Дубінськоїзавжди   були  цікавими для   жінок,  що  перебували в пошуку роботи.Результатом  співпраці  є історії  успішного працевлаштування  осіб  вразливої категорії, здобуття нової   професії.    Для   допомоги  у роботах  соціального  напрямку   було   організовано   громадські   роботи,  котрі  проводились  у співфінансуванні з Горохівською міською радою.

   

   

  47322949 372998053448218 3545035116713607168 nВ рамках другого етапу квесту «Зроби себе сам або твій шлях до успіху» , фахівцями Горохівської районної філії Волинського ОЦЗ Наталією Івашко та Юлією Дроганв Студентському центрі агробізнесу відбувся семінар для випускників Горохівського коледжу ЛНАУ  на тему: «Self-менеджмент».  На заході були присутні двадцять сім студентів майбутніх фахівців бухгалтерського обліку та фінансової справи.

  Учасники заходу розглянули найбільш поширені джерела пошуку роботи,  навчалися складати резюме,проаналізували які помилки можуть виникати під час його написання та, як ефективно його використати при пошуку роботи.

  Юлія Дроган ознайомила студентів з новою консультаційною мережею «МОЯ ПРОФЕСІЯ», за допомогою якої студенти визначили свої професійні нахили і здібності та послуги, які надає служба зайнятості молоді.

   

   

   

   

   

  Сьогодні, 3 грудня в Горохівській  районній філії Волинського обласного  центру зайнятості, в рамках реалізації Всеукраїнської акції відбувся  тренінг на тему «16 днів проти насильства».  В заході взяли участь: фахівецьГорохівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Вікторія Синиця та старший інспектор з ювенальної провенціїГорохівського ВПГУНП у Волинській області Сніжана Лапків .

  Основним питанням було привернення уваги учасників заходу до актуальних для українського суспільства проблем - подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків.

  Сніжана Лапків наголосила, якщо Ви або Ваші близькі страждають від домашнього насильства – не потрібно це терпіти й приховувати. Краще раз і назавжди припинити знущання, ніж соромитися зізнатися в цьому прирікаючи себе і своїх дітей на довгі страждання.

  Учасники тренінгу  переконались в тому, що попередити насилля завжди легше ніж долати його наслідки.

  47322949 372998053448218 3545035116713607168 n copy

   

  До уваги роботодавців

  Відповідно до Закону України «Про зайнятість населення» роботодавці, в яких штатна чисельність працівників перевищує 20 осіб, до 1 лютого 2019 року мають подати до служби зайнятості інформацію про зайнятість і працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у працевлаштуванні за 2018 рік.

  Форма звітності завантажити.

  За додатковою інформацією просимо звертатись в  Горохівську районну філію Волинського обласного центру зайнятості за адресою: м. Горохів, вул. Шевченка, 46 , тел. (03379)21301.

   

  Сьогодні, 29 листопада фахівці Горохівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості Людмила Цимбалюк, Наталія Івашко, Юля Дроган та Тетяна Янюк разом із спеціалістом Горохівського районного центру соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді, Вікторією Синиця, провели виїзну акцію «16 днів проти насильства» на площі ринку м.Горохів. Під час заходу роздали інформаційні буклети про попередження та протидію насильства,   пропонували  актуальні вакансії  по  району та за його межами. Захід було спрямовано на те, щоб привернути увагу суспільства до проблем насильства в сім’ї, торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок та чоловіків. Проінформували стосовно захисту ринку праці, підвищення рівня правової обізнаності в сфері застосування праці і трудової міграції.

   

   

  IMG 20181128 110923У Горохівській районній філії  Волинського обласного центру зайнятості   до  Міжнародного дня інвалідівпроведено семінар для  вразливих   категорій   осіб,   що   перебувають  в пошуку  роботи.

  Учасниками заходу були  представники соціальних партнерів, фахівець Горохівського відділу обслуговування громадян Локачинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Любов Степанюк, головний спеціаліст  управління соціального захисту райдержадміністрації  Алла Тюн.                                                                                             

  Заступник директора Людмила Цимбалюк розповіла про  індивідуальний  підхід  у наданні  послуг та   можливості  здобуття  професії. Присутнім надали інформацію про вакантніробочімісця  по  району   та  області. Також  учасники  заходу   мали   можливість  отримати   консультації   щодо    їх соціально захисту, гарантовані   державою.

  Горохівська районна філія Волинського ОЦЗ

  Громадські роботи – допомога одиноким престарілим громадянам

  123 copy copy copy copyВирішуючи проблеми зайнятості жителів сіл, Горохівська районна філія Волинського  ОЦЗ постійно співпрацює з органами місцевого самоврядування в частині організації громадських робіт. Значна увага приділяється переорієнтації громадських робіт на соціальну сферу, ведеться робота щодо запровадження громадських робіт  в соціальному спрямуванні, зокрема,  надання допомоги одиноким престарілим громадянам.

  У листопаді на громадські роботи у Смолявську сільську раду направлено  безробітного  Юрія Макарука . Протягом місяця він виконуватиме роботи з обкошування присадибних ділянок, порубки дров на обійстях одиноких престарілих громадян.

  Робота в даному напрямку продовжуватиметься для вирішення соціальних проблем  вразливих верств населення.

   

   

  Запрацювала Горохівська хлібопекарня

  Сьогодні,  9 листопада начальником відділу взаємодії з роботодавцями та фахівцем цього відділу Михайлом Козаком та Тетяною Янюк проведено зустріч з підприємцем  Анжелікою Применко, яка відновила роботу Горохівської хлібопекарні. Хліб та здобні булки почали випікати у вересні, налагодили збут в Горохові, Берестечку, Іваничах та Локачах. Зараз на пекарні працює  п’ятеро постійних   працівників, вакансії пекарів та формувальників тіста укомплектовано за сприяння служби зайнятості. Терміново на виробництво  потрібен технолог з виготовлення та випічки хлібобулочних виробів.  Підприємця ознайомлено з умовами отримання компенсації  ЄСВ від служби зайнятості та можливістю організації тимчасових робіт.

  Однією із перспективних і привабливих форм підвищення кваліфікації як для безробітних, так і для роботодавців, є стажування. Для роботодавця – це найкращий спосіб задовольнити потребу в робочій силі кваліфікованими кадрами, а для безробітного – можливість відновлення своїх трудових навичок. В листопаді Горохівською районною філією Волинського обласного центру зайнятості було направлено  стажуватися на Горохівську  хлібопекарню Лесю Савицьку на посаду формувальник тіста.

   

  Обирали майбутню професію

  16 жовтня цього року, фахівцями Горохівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості в рамках квесту «Твій вибір» проведено ряд заходів для учнівської молоді, а саме: профорієнтаційні уроки для учнів 8-9 класів ЗОШ І-ІІ ст. с. Галичани, ЗОШ І-ІІІ ст. м. Берестечко Горохівського району. Для учнів 10-11 класів ЗОШ І-ІІІ ступеня м. Берестечко проведено професіографічну екскурсію на підприємство до ФОП Захарчук О.А., котре займається переробкою та виготовленням консервації з плодів.

  Під час заходів ознайомлено школярів зі світом професій, зокрема, з тими, які користуються попитом на ринку праці, інформацією про можливість здобуття робітничих професій у різних навчальних закладах, та послуги, які надає служба зайнятості молоді. Учні дізналися багато корисної інформації, про те як правильно вибрати професію та уникнути помилок, застосовуючи формулу «ХОЧУ-МОЖУ-ТРЕБА», а також мали можливість ознайомитися з професіями в реальних умовах, отримати інформацію із першоджерел, поспілкуватися з професіоналами, сприйняти атмосферу і стиль трудового процесу.

  Під час екскурсії учні мали можливість побачити просторі, оснащені сучасними машинами цехи підприємства. Головний технолог підприємства Галина Хмарук та працівники продемонстрували учням технологічний процес виготовлення продукції від початкової до кінцевої стадії пакування. Школярі отримали загальні відомості про підприємство: структуру, продукцію, умови, режим праці, характеристику кожного робочого місця. Інформація, що можна працювати на сучасному підприємстві з достойною заробітною платою в рідному місті, викликала жвавий інтерес у школярів. Було цікаво і було смачно - гостям провели дегустацію смаколиків.

  Переглядів 13834 Останнє редагування Четвер, 26 березня 2020 12:16
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Горохівська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Горохівській райдержадміністрації.
  Адреса: 45700, м. Горохів, вул. Шевченка, 17, тел. (03379) 2-15-02, факс 2-11-52, E-mail: info@goradm.gov.ua
  © 2014 goradm.gov.ua