25 липня 2024 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Діяльність райдержадміністрації
Прес-центр
Район сьогодні
 • Розпорядчі документи
 • Регуляторна політика
  Публічна інформація
  Інформація з установ району
  Оголошення
  Програми та стратегії району
  Виконання програм та стратегій
 • Децентралізація влади
 • Самоорганізація населення
 • Вивчення громадської думки
 • Очищення влади
 • Електронне звернення
 • Вакансії державної служби
 • Інвестиційний довідник
 • Запобігання проявам корупції
 • Внутрішній аудит
 • АРХІВ НОВИН

  « Липень 2024 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6 7
  8 9 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
  29 30 31        
  Фільтрувати матеріали за датою: Четвер, 04 липня 2024

  З 2018 року Указом Президента України щорічно, 4 липня, в країні відзначається одне з нових професійних свят оновленої держави – День Національної поліції України.

  Відзначаючи важливість щоденної нелегкої роботи працівників органів правопорядку із забезпечення дотримання прав та свобод громадян, їх безпеки, вагомий внесок у забезпечення правового суверенітету та захисту державності, перший заступник голови районної державної адміністрації Віктор Фіщук та голова районної ради Віктор Хиць вручили сьогодні нагороди від влади району працівникам Володимирського районного відділу поліції Головного управління Національної поліції у Волинській області Мирославі Барило, Віталію Плеваку, Володимиру Дитинюку та Валентину Семенусі.

  «Ваша нелегка щоденна робота не завжди помічається і відзначається жителями нашого району, але її позитивні наслідки вони відчувають щодня. Тому вірю, що й належне загальне визнання невдовзі прийде. Знаю, наскільки важлива ваша праця, наскільки складні рішення ви приймаєте і у який непростий час вам доводиться нести службу. Тому бажаю вам витримки і вірного служіння закону та народу України!»,- наголосив у своєму вітальному слові Віктор Сергійович.

  Четвер, 04 липня 2024 12:03

  До уваги зацікавлених осіб

  Луцький національний технічний університет запрошує на навчання на ОС Магістр за 49 освітніми програмами https://lntu.edu.ua/uk/abituriyentu_/umovy-vstupu/abituriyentu_/umovy-vstupu/umovy-vstupu-dlya-zdobuttya-stupenya-mahistr здобувачів, які користуються спеціальними умовами вступу, зокрема учасників бойових дій, які мають право вступати за результатами співбесіди замість здачі ЄВІ та ЄФВВ на навчання на денну та заочну форму.

  Для цього вам необхідно звернутись у наш університет в період з 2 липня по 26 липня для реєстрації пільги, створення електронного кабінету вступника та подачі заяви на проходження співбесіди.

  Дати здачі співбесіди замість ЄВІ та фахового вступного випробування замість ЄФВВ: 17 липня, 18 липня, 23 липня, 26 липня, 27 липня.

  Для детальної консультації просимо звертатись за тел. 0990846402 (Рябих Наталя).

  Четвер, 04 липня 2024 12:02

  До уваги зацікавлених осіб

  Луцький національний технічний університет запрошує на навчання на ОС Бакалавр за 61 освітньою програмою https://lntu.edu.ua/uk/abituriyentu_/umovy-vstupu/umovy-vstupu-dlya-vypusknykiv-shkil здобувачів, які користуються спеціальними умовами вступу, зокрема учасників бойових дій, які мають право вступати за результатами співбесіди замість здачі національного мультипредметного тесту на навчання на денну та заочну форму.

  Для цього вам необхідно звернутись у наш університет в період з 2 липня по 10 липня для реєстрації пільги, створення електронного кабінету вступника та подачі заяви на проходження співбесіди.

  Дати здачі співбесіди: 9 липня, 13 липня, 16 липня, 19 липня.

  Для детальної консультації просимо звертатись за тел. 0990846402 (Рябих Наталя).

  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Володимир-Волинська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Володимир-Волинській райдержадміністрації.
  Адреса: 44700, м.Володимир-Волинський, вул. Небесної Сотні, 3, т.24467, E-mail: post@vvadm.gov.ua
  © 2014 vvadm.gov.ua